Кременчугская газета
Kremenchuk, Poltava Oblast, Ukraine
Суббота, 4 Июля 2020 года
Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube

Вы здесь

Кременчуцька спецмашина КрАЗ домогатиме ремонтувати дороги в Чернігові

 

15 января 2019 16:45

При ремонтних роботах не переривається рух автотранспорту на магістралях, а термін служби дорожнього покриття більш тривалий.

Комунальне підприємство «Чернігівське виробниче управління житлово-комунального господарства» Чернігівської селищної ради, що на Запоріжчині, від ПрАТ «АвтоКрАЗ» отримало новеньку спецмашину для ямкового ремонту УЯР-01 із відвалом. Спецмашина базується на шасі всюдиходу КрАЗ-5233НЕ, комплектація автівки – стандартна, ошинування коліс - двоскатне.

Про це повідомила прес-служба підприємства. 

"Спецавтомобіль КрАЗ-5233 УЯР-01 призначений для ремонту асфальтобетонних покриттів дорожнього полотна. Установка для ямкового ремонту складається з бункера для щебеню, баків для води та емульсії. Робочим органом установки є поворотна стріла, за допомогою якої забезпечується подача ремонтних компонентів. Привід обладнання - гідравлічний, від автономного двигуна. Керування робочими процесами - підйом, опускання і поворот стріли, подача і дозування емульсії, води, щебеню залежно від глибини і розмірів ремонтованих ям, здійснюється оператором за допомогою дистанційного пульта. Основні переваги використання спецмашини: ремонт може виконуватися по вологому покриттю без попередньої обрубки й очищення вибоїн, не потрібне використання ковзанки для ущільнення латок, скорочується трудомісткість та економляться матеріали. При ремонтних роботах не переривається рух автотранспорту на магістралях, а термін служби дорожнього покриття більш тривалий", - йдеться в повідомленні..

Раніше, у 2007 році, аналогічне спецобладнання було встановлене на двовісному шасі КрАЗ-5233Н2 із колісною формулою 4х2. На вимогу замовника аналогічна спецмашина може базуватися на різних моделях шасі КрАЗ, різної вантажопідйомності , колісних формул та компонуванням. 

 

Світлана Павленко

Подпишись на нас

Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube telegram Facebook Live
Если Вы нашли ошибку в тексте, выделите слово, нажмите CTRL+Enter и отправьте сообщение в редакцию

Другие новости

Орфографическая ошибка в тексте:
Чтобы сообщить об ошибке, нажмите кнопку "Отправить сообщение об ошибке". Также вы можете добавить свой комментарий.

Мы в Telegram

Подписаться