Кременчугская газета
Kremenchuk, Poltava Oblast, Ukraine
Четверг, 28 Мая 2020 года
Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube

Вы здесь

«Кременчуцька ТЕЦ» оголосила про намір знизити тариф на гарячу воду і теплопостачання

 

23 марта 2020 12:00

Тариф на гарячу воду для населення можуть знизити в межах 15%, а на  теплопостачання - в межах 19%.

ТОВ «Кременчуцька ТЕЦ» оголосила про намір встановити тарифи на теплову енергію, її виробництво, транспортування та постачання, послуги з постачання теплової енергії і постачання гарячої води.

«У відповідності до положень наказу Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України від 05.06.2018 року №130 «Про затвердження Порядку інформування споживачів про намір зміни цін/тарифів на комунальні послуги з обґрунтуванням такої необхідності» до відома споживачів доводиться інформація ТОВ «Кременчуцька ТЕЦ» про намір встановити тарифи на теплову енергію, її виробництво, транспортування та постачання, послуги з постачання теплової енергії і постачання гарячої води шляхом коригування окремих складових тарифів без зміни кількісних показників», - йдеться в повідомленні.

Варто нагадати, що рішенням виконавчого комітету «Про встановлення товариству з обмеженою відповідальністю «Кременчуцька ТЕЦ» тарифів на теплову енергію, її виробництво, транспортування та постачання, послуги з постачання теплової енергії і постачання гарячої води для всіх категорій споживачів» від 17 січня 2020 року №79 було встановлено тарифи, які були введені в дію з дня їх офіційного оприлюднення.

Однак ці тарифи можуть застосовуються для споживачів, з якими укладені договори відповідно до Закону України «Про житлово-комунальні послуги» № 2189 – VIII. 

Як писала Кременчуцька газета раніше, кременчужани мають визначитися з одним із 4 типів договорів на постачання теплової енергії і гарячої води. 

Зараз споживачі КремТЕЦ платять за послугу за «старим» тарифом, ухваленим ще в минулому році (1998,64 грн за 1 Гкал теплової енергії).

Нові тарифи, згідно із законодавством, вступлять у дію у травні 2019 року.

Тут акцентуємо, що за замовчуванням вважатиметься, що споживачі багатоквартирних будинків обрали індивідуальну форму договору.
 

На Кременчуцькій ТЕЦ пояснюють: протягом строку дії даних тарифів відбулися зміни, пов’язані зі зміною обсягу окремих витрат з причин, які не залежать від суб’єкта господарювання, а саме:

  • зменшення на 22,98% річної вартості виробництва теплової енергії у зв’язку зі зменшенням планової ціни на природний газ у порівнянні з цінами, врахованими в розрахунках діючих тарифів на виробництво теплової енергії, за ініціативою НКРЕКП згідно постанови Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, №659 від 17.03.2020 року;
  • зростання на 24,72% річних витрат на централізоване водопостачання та водовідведення у зв’язку з встановлення постановою Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, №283 від 04.02.2020 року тарифів на централізоване водопостачання та централізоване водовідведення комунальному підприємству Кременчуцької міської ради «КРЕМЕНЧУКВОДОКАНАЛ», які вступили в дію з 05.02.2020 року.

Згідно чинного законодавства України, тарифи на теплову енергію повинні забезпечувати відшкодування всіх економічно обґрунтованих витрат на виробництво, транспортування та постачання теплової енергії (ст.20 Закону України «Про теплопостачання»).

На підприємстві також нагадують: зменшення річної вартості виробництва теплової енергії, зростання річних витрат на централізоване водопостачання та водовідведення є підставою для зміни тарифів ТОВ «Кременчуцька  ТЕЦ» на теплову енергію, її виробництво, транспортування та постачання, послуги з постачання теплової енергії і постачання гарячої води шляхом коригування окремих складових тарифів без зміни кількісних показників.

За розрахунками ТОВ «Кременнчуцька ТЕЦ» рівень економічно обґрунтованих тарифів за групами споживачів з урахуванням вищезазначених змін є наступним:

Зауваження та пропозиції від фізичних та юридичних осіб та їх об'єднань приймаються  протягом 7 календарних днів з дня опублікування даної інформації за адресою:

39610, Полтавська обл., м. Кременчук, вул. Свіштовська, 2, або на електронну адресу kanc01@kremtec.com.ua

Нагадаємо, Торкнеться усіх-2: ще є час обрати свій договір на постачання тепла

Читайте: «Кременчукводоканал» роз’яснив: як з 1 травня проводитимуть нарахування за послуги водопостачання та водовідведення у багатоповерхівках

 

 

Світлана Павленко
.

Підписуйся на розсилку новин на каналі Telegram. Дізнавайся першим найважливіші та найцікавіші новини!

Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube telegram Facebook Live
Если Вы нашли ошибку в тексте, выделите слово, нажмите CTRL+Enter и отправьте сообщение в редакцию

Другие новости

Орфографическая ошибка в тексте:
Чтобы сообщить об ошибке, нажмите кнопку "Отправить сообщение об ошибке". Также вы можете добавить свой комментарий.

Мы в Telegram

Подписаться