Кременчугская газета
Kremenchuk, Poltava Oblast, Ukraine
Понедельник, 28 Сентября 2020 года
Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube

Вы здесь

Кременчуцькі діти тепер їздитимуть не в табір «Зоряний», а на комунальне підприємство

 

20 ноября 2019 12:00

У Кременчуці створюють ще одне комунальне підприємство.

Депутатам Кременчуцької міської ради на сесії запропонують затвердити питання реорганізації дитячого табору відпочинку «Зоряний».

А саме - реорганізувати комунальний заклад «Дитячий заклад оздоровлення та відпочинку «Зоряний» шляхом перетворення в комунальне некомерційне підприємство «Дитячий заклад оздоровлення та відпочинку «Зоряний» Кременчуцької міської ради Полтавської області.

Та визнати новостворене комунальне некомерційне підприємство усього майна, прав та обов’язків комунального закладу «Зоряний».

Необхідність прийняття рішення про зміну господарсько-правового статусу обумовлена часом – таке пояснення пропонуватимуть депутатам.

«У подальшому буде запроваджена більш ефективна система формування витрат, планування обсягу послуг, реалізації інвестиційних проектів. Насамперед це раціональне та ефективне використання бюджетних коштів, що в свою чергу створює усі умови для повноцінного розвитку галузі оздоровлення та відпочинку дітей», - йдеться в пояснювальній записці.

А ще переконують, що новоутворене підприємство матиме змогу самостійно отримувати кошти за надані послуги та направляти їх на покриття власних витрат, оновлення та розвиток матеріально-технічної бази.

«Таким чином, необхідність прийняття рішення про зміну господарсько-правового статусу обумовлена часом.У подальшому буде запроваджена більш ефективна система формування витрат, планування обсягу послуг, реалізації інвестиційних проектів. Насамперед це раціональне та ефективне використання бюджетних коштів,що в свою чергу створює усі умови для повноцінного розвитку галузі оздоровлення та відпочинку дітей», - ще один з аргументів, яким переконуватимуть депутатам про необхідність створити ще одне комунальне підприємство.

Тут треба нагадати, що за каденцію нинішньої міської влади створили чимало комунальних підприємств. Депутати неодноразово критикували це, обвинувачуючи чиновників в нераціональному використанні бюджетних коштів, та все марно. Та і самі депутати не так давно не захотіли об’єднати парки Кременчука в єдине комунальне підприємство. Не було набрана необхідна кількість голосів.

Також не можна не згадати, що директори комунальних підприємств мають непогані зарплати. Такі зарплати в директорів Кременчуцький парків і палаців культури: те, що деякі намагаються приховати, стає реальністю.

Директор кременчуцького Парку Миру обманув депутатів.

 

 

Світлана Павленко

Підписуйся на розсилку новин на каналі Telegram. Дізнавайся першим найважливіші та найцікавіші новини!

Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube telegram Facebook Live
Если Вы нашли ошибку в тексте, выделите слово, нажмите CTRL+Enter и отправьте сообщение в редакцию

Другие новости

Орфографическая ошибка в тексте:
Чтобы сообщить об ошибке, нажмите кнопку "Отправить сообщение об ошибке". Также вы можете добавить свой комментарий.

Мы в Telegram

Подписаться