Кременчугская газета
Kremenchuk, Poltava Oblast, Ukraine
Пятница, 14 Августа 2020 года
Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube

Вы здесь

Кременчуцькі матері за недогляд за дітьми обмежуються у судах попередженями та заувадженнями

 

19 августа 2019 16:45

Судові справи.

Днями суддя Автозаводського районного суду Кременчука Ліна Обревко розглянула матеріали, які надійшли з Кременчуцького відділу поліції про притягнення до адміністративної відповідальності кременчужанки за ч.1 ст.184 Кодексу України про адміністративні правопорушення «Невиконання батьками або особами, що їх замінюють, обов’язків щодо виховання дітей».

Як сказано в постанові суду, яка розміщена у Єдиному реєстрі судових рішень, відповідно до протоколу про адміністративне правопорушення від 18.07.2019 року кременчужанка недостатньо приділяє уваги вихованню своєї неповнолітньої доньки, яка 18.07.2019 року близько 23.00 год. пішла з дому та не повернулась, займалась бродяжництвом.

Кременчужанка в судове засідання не з`явився, про день час та місце розгляду справи був повідомлений належним чином, свою вину у вчиненні встановленого правопорушення згідно протоколу визнав повністю.

Розглянувши матеріали справи, характер вчиненого правопорушення, ступінь вини, особу мати, який раніше не притягувався до адміністративної відповідальності, не працює, суддя визнала жінку винною у скоєні правопорушення, передбаченого ст. 184 ч.1 КпАП України та застосувала адміністративне стягнення у вигляді попередження.

Також інша суддя Автозаводського районного суду Кременчука Ганна Олейніковаднями розглянула адміністративний матеріал, який надійшов із Батальйону патрульної поліції у Кременчуці відносно жінки, яка працює старшим комірником щодо притягнення її до адміністративної відповідальності кременчужанки за ч.1 ст.184 Кодексу України про адміністративні правопорушення «Невиконання батьками або особами, що їх замінюють, обов’язків щодо виховання дітей».

Як сказано в постанові суду, яка розміщена у Єдиному реєстрі судових рішень, жінка вчинила неналежне виконання батьківських обов`язків, щодо виховання малолітньої доньки, яка 11.07.2019 року о 15.00 пішла з дому та півтори доби не поверталась додому, поки не була знайдена працівниками поліції.

Жінка у судовому засіданні вину у вчиненому адміністративному правопорушенні визнала повністю, у скоєному щиро кається, на даний час її донька її слухає, вона здійснює належний контроль її поведінки та догляд за нею.

Суддя визнала жінку винною у вчинені адміністративного правопорушення, передбаченого ст.. 184 ч.1 КпАП України і звільнилавід адміністративної відповідальності у зв`язку з малозначністю вчиненого адміністративного правопорушення і обмежитись усним зауваженням.

Нагадаємо, у Кременчуці через балкон рятували дітей нетверезих батьків

П’яна матуся влаштувала дебош у Кременчуцькій дитячій лікарні

У Кременчуці матуся «під мухою» спала, поки дитя ходило по підвіконню

 

 

Клим Соколов

Фото ілюстративне

 

Подпишись на нас

Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube telegram Facebook Live
Если Вы нашли ошибку в тексте, выделите слово, нажмите CTRL+Enter и отправьте сообщение в редакцию

Другие новости

Орфографическая ошибка в тексте:
Чтобы сообщить об ошибке, нажмите кнопку "Отправить сообщение об ошибке". Также вы можете добавить свой комментарий.

Мы в Telegram

Подписаться