Кременчугская газета
Kremenchuk, Poltava Oblast, Ukraine
Суббота, 4 Июля 2020 года
Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube

Вы здесь

Кременчуцьким батькам поки не варто боятися, що дитину не пустять до школи чи дитсадка

 

11 января 2018 11:25
Кременчуцьким батькам поки не варто боятися, що дитину не пустять до школи чи дитсадка

Радикальних заходів щодо кору, як в Києві, в Кременчуці ще не застосовують.

Як повідомив Кременчуцькій газеті начальник управління охорони здоров’я Кременчука Дмитро Петращук, наразі в Кременчуці 85-90% дітей щеплені проти кору.

«Ситуація стабільна. Показник щеплення в Кременчуці найвищий на Полтавщині», - говорить головний медик Кременчука, нагадуючи, що торік у місті не фіксували жодного випадку захворювання на кір.

За його словами, наразі в місті є в наявності і вакцина проти кору. Це комплексна вакцина КПК – проти кору, краснухи, епідемічного паротиту.

Також Дмитро Петращук не вбачає в доцільності не допускати дітей, які не мають щеплення, в дитсадки чи школи, як це відбувається наразі в Києві.

Та говорить, що проводять роз’яснювальні бесіди з батьками, які не щепили дітей. Це стосується тих випадків, коли діти не мають медичних протипоказань.

Керівник міського управління охорони здоров’я  запевняє, що «липові» довідки про щеплення в Кременчуці легко виявити, бо всі дані під час вакцинації вносяться у журнали. Ці журнали є в усіх кабінетах, де проводять вакцинацію.

Нагадаємо, з початку року на Полтавщині виявлено 5 випадків кору. Але наразі ще хвороба не підтверджена. А ось торік на кір перехворіли 18 мешканців області. У Кременчуці цього року випадків кору не фіксували. 

У вересні торік МОЗ заборонив відвідувати дитячі садки і школи в Івано-Франківській, Одеській та Тернопільській областях дітям не щепленим проти кору. 

А у столиці дітям без щеплень заборонять відвідувати школи та дитсадки

 

Світлана Павленко

Если Вы нашли ошибку в тексте, выделите слово, нажмите CTRL+Enter и отправьте сообщение в редакцию

Другие новости

Орфографическая ошибка в тексте:
Чтобы сообщить об ошибке, нажмите кнопку "Отправить сообщение об ошибке". Также вы можете добавить свой комментарий.

Мы в Telegram

Подписаться