70 % кременчужан мають бойлери і це буде не болісний процес, а встановлювати нові законодавство не дозволяє.
Сьогодні на засіданні постійної депутатської комісії з бюджетних питань розглянули питання діяльності комунального підприємства «Теплоенерго». Зокрема про те, що підприємство має щомісяця 4, 9 млн грн збитків за постачання гарячої води кременчужанам.
При цьому втрати при постачанні гарячої води складають 60 %. При цьому директор департаменту житлово-комунального господарства (ЖКГ) Іван Москалик висловив свою думку, за якою Кременчук має відмовитися від централізованих благ цивілізації. За його інформацією, 70 відсотків кременчужан мають бойлери і це буде не болісний процес.
Та депутати нагадали, що згідно із законодавством зараз мешканці не можуть встановлювати бойлери. Та все ж погодились, що питання з централізованим гарячим водопостачанням у Кременчуці треба вирішувати. Для цього збираються скликати спільну депкомісію з питань ЖКГ і бюджетних питань, аби обговорити проблему. А також дослідити, як в інших містах України відмовились від централізованого гарячого водопостачання і як це вплинуло на мешканців.
Малецький і Ко знову обманули мешканців Раківки: терміни будівництва котельні змістилися.
Більша половина боржників за тепло і гарячу воду у Кременчуці живуть на Раківці.
Світлана Павленко