Кременчугская газета
Kremenchuk, Poltava Oblast, Ukraine
Вторник, 29 Сентября 2020 года
Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube

Вы здесь

«Кременчукм’ясо» увійшло до переліку «Кращих виробників Полтавщини»

 

10 сентября 2019 11:20

Ярмарки-продажі націлені на представлення широкому загалу продукції кращих товаровиробників регіону, яка стала улюбленою серед споживачів за якістю, смаком та привабливістю.

Вчора у Полтаві пройшов ярмарковий Street Fest «Кращі товари Полтавщини». Як повідомили у Департаменті економрозвитку Полтавської облдержадміністрації, захід провели в рамках обласного конкурсу «Кращі товари Полтавщини».

Конкурс є заходом Комплексної програми розвитку малого та середнього підприємництва у Полтавській області на 2017-2020 роки, він ставить за мету популяризацію місцевих торгових марок, сприяння насиченню ринків області та України високоякісними і конкурентоспроможними товарами, виробленими на Полтавщині, а отже, підтримку товаровиробників з числа МСП.

У рамках конкурсу проводяться централізовані масові заходи у форматі ярмарок-продажів, які націлені на представлення широкому загалу продукції кращих товаровиробників регіону, яка стала улюбленою серед споживачів за якістю, смаком та привабливістю.

Щорічно за результатами проведення конкурсу формується промоційний двомовний каталог «Кращі виробники Полтавщини».

Каталог буде розповсюджено під час офіційних іміджевих заходів обласного рівня, робочих зустрічей керівництва області з представниками торгово-економічних місій та розповсюджено через мережу дипломатичних установ України, акредитованих за кордоном. Все це дозволить якісно представити продукцію виробників Полтавщини на внутрішньому ринку з подальшою перспективою просування на міжнародні ринки.

Серед підприємств Кременчука, які можна побачити у каталозі - «Кременчукм’ясо». Це підприємство увійшло до переліку «Кращих виробників Полтавщини».

Розіграш призів від «Кременчукм'ясо» показав - і один чек може принести перемогу!
 

 

Олег Булашев

Підписуйся на розсилку новин на каналі Telegram. Дізнавайся першим найважливіші та найцікавіші новини!

Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube telegram Facebook Live
Если Вы нашли ошибку в тексте, выделите слово, нажмите CTRL+Enter и отправьте сообщение в редакцию

Другие новости

Орфографическая ошибка в тексте:
Чтобы сообщить об ошибке, нажмите кнопку "Отправить сообщение об ошибке". Также вы можете добавить свой комментарий.

Мы в Telegram

Подписаться