Кременчугская газета
Kremenchuk, Poltava Oblast, Ukraine
Пятница, 10 Июля 2020 года
Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube

Вы здесь

Кременчужанина, який розбивав вікна в автівках та грабував машини, суворо покарав суд

 

6 мая 2019 16:45

Зловмисник пояснив, що вчинив крадіжки, так як у нього не було коштів.

Днями суддя Автозаводського райсуду Кременчука Ганна Олейнікова розглянула у відкритому судовому засіданні кримінальне провадження, внесене до Єдиного реєстру досудових розслідувань від 05.11.2018 року за обвинуваченням кременчужанина, раніше двічі судимого у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ст.185 ч.2 КК України «Крадіжка».

Як сказано у вироку суду, розміщеному у реєстрі судових рішень, 4.11.2018 року близько 1.30, чоловік, перебуваючи біля будинку №9, по вулиці Миру в Кременчуці, підійшов до автомобіля марки «Черрі Амулет» та цеглиною, яку він попередньо взяв з землі, розбив переднє праве пасажирське скло. Звідти шляхом вільного доступу, таємно для оточуючих викрав з вищевказаного автомобіля відеореєстратор марки «YI Smart Dash Camera» модель «YCS. 1015INT», чим завдав матеріальну шкоду на суму 1 тис 526 грн.

З місця вчинення злочину зник, викраденим розпорядився на власний розсуд.

5.11.2018 року близько 2.30 обвинувачений повторно, виходячи з корисливих мотивів, маючи умисел на таємне викрадення чужого майна, перебуваючи біля будинку №23, по вулиці Миру в Кременчуці, підійшов до автомобіля марки «ЗАЗ Форза» та цеглиною, яку він попередньо взяв з землі, розбив переднє праве пасажирське скло. Після чого шляхом вільного доступу, таємно для оточуючих викрав з вищевказаного автомобіля відеореєстратор марки «Dash Camera» модель «Т612», чим завдав матеріальну шкоду на суму 713,16 грн.

З місця вчинення злочину зник, викраденим розпорядився на власний розсуд.

Обвинувачений у судовому засіданні вину у вчиненні кримінального правопорушення визнав повністю. Він пояснив, що вчинив крадіжки, так як у нього не було коштів.

Заслухавши справу, суддя вирішила обвинуваченого визнати винним у скоєнні кримінального правопорушення, передбаченого ст. 185 ч.2 КК України та призначити йому покарання у вигляді 3-х років позбавлення волі.

Відповідно до ст.70 ч.4 КК України до призначеного покарання частково скласти за вироком Автозаводського районного суду Кременчука від 06.11.2018 року покарання у вигляді 1 року 5-ти місяців позбавлення волі і остаточно призначити покарання у вигляді 4-х років 5 місяців позбавлення волі.

Стягнути з обвинуваченого на користь держави відповідно до вимог ст. 124 ч.2 КПК України процесуальні витрати, пов'язані із проведенням по справі експертизи у сумі 1 тис 144 грн.

Вирок може бути оскаржений в Полтавський апеляційний суд, через Автозаводський районний суд Кременчука протягом 30 днів з дня його проголошення, а засудженим у той же строк з моменту вручення йому копії вироку.

Нагадаємо, про розбиті вікна в автівках.

 

 

Клим Соколов

 

Подпишись на нас

Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube telegram Facebook Live
Если Вы нашли ошибку в тексте, выделите слово, нажмите CTRL+Enter и отправьте сообщение в редакцию

Другие новости

Орфографическая ошибка в тексте:
Чтобы сообщить об ошибке, нажмите кнопку "Отправить сообщение об ошибке". Также вы можете добавить свой комментарий.

Мы в Telegram

Подписаться