Кременчуцька газета
Kremenchuk, Poltava Oblast, Ukraine
Субота, 4 Грудня 2021
Facebook Twitter Instagram Кременчуцька газета на Youtube

Вы здесь

У Кременчуці поєднали «натуралістів», «технарів» та гімнастів - реорганізацію закладів позашкілля погодили депутати

 

23 листопада 2021 14:40

Та процес реорганізації запущено.

Сьогодні на засіданні сесії Кременчуцької міської ради розглянули проєкт рішення «Про внесення змін до відомостей та реорганізацію шляхом приєднання комунальних позашкільних закладів освіти, підпорядкованих Департаменту освіти Кременчуцької міської ради Кременчуцького району Полтавської області».

Питання реорганізації позашкілля Кременчука останнім часом викликало неабиякий резонанс в місті. Його бурхливо обговорювали на засіданнях постійних депкомісій, батьки вихованців гуртків виступили проти. І намагались це донести кременчуцьким можновладцям: була петиція на адресу міського голови, звернення до різних інстанцій.

Так після цього у Міжнародній асоціації позашкільної освіти вказали, що вищезгаданий проєкт підготовано із рядом порушень.

На засіданні сесії депутатам детальну інформацію про майбутню реорганізацію трьох закладів позашкілля Кременчука в один повідомила заступниця директора департаменту освіти Світлана Михайленко.

Вона зазначила, що буде Кременчуцький міський центр позашкільної освіти;  Кременчуцький міський Центр позашкільної освіти «Лідер», Кременчуцький  еколого-натуралістичний центр збираються обєднанати в один заклад «Академія майбутнього».

«Всі заклади будуть ніби підрозділи одного», - зазначила С. Михайленко.

Вона запевнила, що у новоствореному закладі позашкілля залишається 170 гуртків (як і зараз, у них навчається понад 2 тис 400 дітей).

У результаті  реорганізації буде скорочено 12,5 ставок – переважно бухгалтерів, керівного складу. Та вона запевнила, що всіх працівників за бажанням працевлаштують в інші освітні заклади.

Також пані Михайленко нагадала, що інклюзивно-ресурсний центр №1 переводять Кременчуцький міський центр позашкільної освіти «Лідер». А вивільнені приміщення передають військовому ліцею.

Після її виступу розпочались дебати депутатів.

Так депутат Богдан Лазоренко вказав, що недостатньо було інформування щодо реорганізації, тому містяни сприймають процес, як вбивство позашкілля.

Його колега Лариса Гориславець погодилась, що не було гарного інформування і звернула увагу на численні порушення в проєкті рішення, на які вказано в листі Міжнародної асоціації позашкільної освіти.

А ось депутат Денис Терещенко вказав меру Малецькому, що він в питанні реорганізації «трішки не красавчик», адже складається враження, що весь процес затіяли, аби вивільнити приміщення для переведення інклюзивно-ресурсного  центру №1 із колишньої школи №15.

«Ми не розглядаємо питання позашкільнорї освіти – а питання вивільнення приміщення», - його слова.

Також депутатка Гориславець нагадала колегам, як нещодавно вони дали згоду на об’єднання спортивних шкіл, потім реорганізацію бібліотек, а тепер і до позашкілля дійшла черга.

Вона запропонувала скорочувати чиновників тих галузей, які втрачають свої заклади. Але ця пропозиція не знайшла підтримки.

У результаті, депутати більшістю затвердили питання про реорганізацію позашкілля. Що буде далі – поживемо побачимо.

Дивіться Онлайн: засідання 9 сесії Кременчуцької міської ради 23 листопада 2021 року

У Міжнародній асоціації позашкільної освіти вказують: депутати на сесії можуть затвердити проєкт з купою порушень

Читайте: «Спробу поєднати «натуралістів» та «технарів» вважаю абсурдною»: депутат про злиття СЮТ та СЮН

Нагадаємо, Ще реорганізація не пройшла, а приміщення закладів кременчуцького позашкілля «дерибанять»

Реорганізація позашкільної освіти Кременчука: стала відома доля закладів і кількість працівників, які залишаться без роботи

 

Світлана Павленко

Підписуйся на розсилку новин на каналі Telegram. Дізнавайся першим найважливіші та найцікавіші новини!

Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube telegram Facebook Live
Якщо Ви знайшли помилку в тексті, виділіть слово, натисніть CTRL + Enter і відправте повідомлення в редакцію

 

Інші новини

Орфографическая ошибка в тексте:
Чтобы сообщить об ошибке, нажмите кнопку "Отправить сообщение об ошибке". Также вы можете добавить свой комментарий.

Ми в Telegram

Підписатися