Кременчугская газета
Среда, 19 Сентября 2018 года
Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube

Вы здесь

Ситуація навколо моргу у Кременчуці не вирішена: з холодильниками розбирається поліція

 

17 апреля 2018 13:05

Сторони частково пішли на компроміс.

Сьогодні на території Першої міської лікарні, де знаходиться приміщення моргу, знову вирішувалось питання передачі майна, яке належить Полтавському обласному патологоанатомічному бюро і приміщення, яке належить місту.

Із Полтави приїхали представники патологоанатомічного бюро, а з боку Кременчука члени спеціальної комісії, яка створена при міськвиконкомі. До її складу увійшли начальник міського управління майна Олена Щербініна, керівник комунального підприємства «Спецкомбінат ритуальних послуг» Олег Прихнич, керівник лікарні «Придніпровська» Віктор Скачко та юристи.

Представники Полтавського патологоанатомічного бюро повідомили, що приїхали, аби забрати частину майна. У тому числі і електрохолодильну установку.

Але керівник комунального підприємства «Спецкомбінат ритуальних послуг» Олег Прихнич говорить, що не перешкоджає передачі електрохолодильника, але віддасть її після того, як представники патологоанатомічного бюро нададуть необхідні документи на право власності. (Установки знаходяться на частині приміщення моргу, яку передали саме комунальному підприємству, авт.).

Сам Олег Прихнич говорить, що має на руках документи, які засвідчують, що холодильник належить комунальному підприємству.

На це юрконсульт Полтавського патологоанатомічного бюро Ірена Уральцева інформує, що необхідні документи, які засвідчують, що холодильна установка належить їх закладу, передані в правоохоронні органи.

«Заберіть майно з тієї частини приміщення, яке належить лікарні «Придніпровська» і дайте можливість там працювати», - це прохання керівника лікарня «Придніпровська» Віктора Скачка.

Він зазначає, що щодня доводиться по 3-4 рази медикам його  лікарні їздити з «Придніпровської» до моргу, аби проводити дослідження.

«Вимушені мотатися туди-сюди. Весь інструментарій там, дослідження теж проводять в лікарні «Придніпровська», а ось забір матеріалів проводять тут», - розповів він.

В. Скачко нагадує, що його фахівці проводять лише розтин тіл. А за зберігання відповідає КП «СКРП».

Керівник «Придніпровської» навіть виступив з ініціативою допомогти в транспортуванні майна патологоанатомічного бюро в Кременчуцьку центральну лікарню. Та обіцяє також виставити за це рахунок, а також рахунок за неправомірне використання приміщення, яке належить місту і яке передане в оренду лікарні «Придніпровська».

Тож сьогодні було досягнено порозуміння лише в питанні передачі частини приміщення моргу, в якому працюють фахівці лікарні «Кременчуцька».

Як повідомляє Ірена Уральцева, протягом двох днів з цього приміщення вивезуть архів, сейфи, інше рухоме майно, яке залишилось. Питання із холодильником вирішуватимуть після того, як дадуть юридичну оцінку правоохоронні органи.

Нагадаємо, це не переша спроба Полтавського обласного патологоанатомічного бюро забрати холодильну установку. Відразу після нового року були випадки, коли рідні декілька днів не могли поховати померлих родичів,через затримку в організації  видачі тіл з моргу

Раніше повідомлялося, що в Кременчуці буде два патолого-анатомічних бюро: комунальне та обласне. 

 

Світлана Павленко

Подпишись на нас

Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube telegram Facebook Live
Если Вы нашли ошибку в тексте, выделите слово, нажмите CTRL+Enter и отправьте сообщение в редакцию

Другие новости

Конкурсы
 • Подведены итоги фотоконкурса "Первый раз в первый класс"

  Искренне поздравляем всех первоклашек нашего города!

  Сегодня были подведены итоги фотоконкурса "Первый раз в первый класс", когда вы присылали нам фото своих первоклашек в их первый День Знаний.

  Как мы и писали раньше, победителей определяли наши партнеры.

  Итак, победителями стали Андрей Коваленко, Вероника Хмиль и Женя Шляпин.

  ПрАТ «АвтоКрАЗ» выбрал:

   "Первый раз в первый класс": Андрей Коваленко.

Афиша Кременчуга
Орфографическая ошибка в тексте:
Чтобы сообщить об ошибке, нажмите кнопку "Отправить сообщение об ошибке". Также вы можете добавить свой комментарий.

Мы в Telegram

Подписаться