
Працює він на сонячних батареях.
На Полтавщині запрацював перший інтерактивний радар. А саме у селі Мачухи. Про це повідомили на сторінці Агентство місцевих доріг Полтавської області.
Агентство місцевих доріг окрім розмітки та дорожніх знаків використовує і нові практики - оснащені світлодіодними ліхтарями пішохідні переходи. Днями встановили перший в Полтавській області інтерактивний радар - це інформаційне табло для вимірювання швидкості в населеному пункті.
«Якщо автомобіль рухається за правилами - табло показує швидкість зеленим кольором і з‘являється смайлик. Якщо перевищує - відповідно червоним. Тобто ідея в тому, щоб додатково звертати увагу водіїв на допустиму швидкість у населених пунктах. Це більше про відповідальність та самодисципліну водіїв», - сказав Олексій Басан, директор ДП «Агентство місцевих доріг».
Я️к зазначають у Службі, інтерактивний радар працює на сонячних батареях. Дистанція вимірювання - до 200 метрів. Розрахований на температурний режим від -30 до + 70 градусів.
Нагадаємо, Під Кременчуком почали монтувати ваговий комплекс для автівок
Антоніна Озерна






























































