Кременчуцька газета
Kremenchuk, Poltava Oblast, Ukraine
П'ятниця, 4 Грудня 2020
Facebook Twitter Instagram Кременчуцька газета на Youtube

Вы здесь

Нардеп Мовчан пасе задніх: перші у допомозі Кременчуцькій ЦРЛ у боротьбі з коронавірусом - представники групи Ferrexpo

 

10 червня 2020 15:00

Мовчан пообіцяв медзакладу допомогу за кошти держсубвенції. Знову таки - не за свої кровні, а за державні.

Чому так жарко на вулиці? Та, мабуть, тому, що народний депутат України Олексій Мовчан, після двох місяців карантину, нарешті, спромігся вперше допомогти Кременчуцькій центральній райлікарні (ЦРЛ). Але не тим, про що насамперед прохали медики під час карантину - апаратами штучної вентиляції легенів, концентраторами кисню, моніторами чи то лапароскопічною стійкою, а лише засобами індивідуального захисту.  

Це він робив помпезно: під запис відеокамери «АгітТБ Малецького» та фотографів.

Ложкою дьогтю у бочці меду нардепа стали журналісти «Кременчуцької газети», які задали кілька незручних запитань О.Мовчану. Під тремтіння рук він відповів на них і ми про це поінформуємо, а поки запитали у головного лікаря Кременчуцької ЦРЛ Марії Ігнатчук - хто перший допоміг медзакладу під час карантину?

«Перший і знаковий транш нам був від ГЗК (група Ferrexpo). А ще допомогли приватні підприємці, птахофабрика, корпорація «Рошен», благодійні фонди... Всі по-троху. А ще вагомий внесок  зробила «Нова пошта», - повідомила пані Ігнатчук.

Вона сподівається, що і надалі меценати допомагатимуть медзакладу.

Про розвиток лікарні каже і голова Кременчуцької райдержадміністрації Андрій Пирог.

«Розкажіть про плани розвитку лікарні. Місто хоче забрати цей медзаклад, перепрофілювати, зробити будинок престарілих», - запитала «Кременчуцька газета» у керманича району.

«Давайте будемо відвертими. Ніхто її не віддасть ні під який будинок для престарілих. ЦРЛ - була, є і буде працювати. Зараз райдержадмінстрація ініціює роботу по залученню додаткових коштів для розвитку лікарні», - чесно заявив А.Пирог.

Не могли ми не запитати про бачення існування чи закриття лікарні і у самого нардепа.

Він заявив, що медицину варто розвивати і пообіцяв медзакладу допомогу за кошти держсубвенції.

Знову таки - не за свої кровні, а за державні, проте хоча б пообіцяв. Може, коли лікарні допоможуть всі, прийде вставити свої 5 копійок і нардепу.

Ми продовжили задавати йому питання. Наступне звучало так: «Ви погоджували свою думку з мером Кременчука Малецьким, який висловлює рівно протилежну думку стосовно цього медзакладу?».

«Ну..... дивіться - це міський голова Кременчука, а я нардеп не лише від Кременчука, а й від району. Це моя особиста позиція і ми по суті різні організації і різні організації нас брали на роботу», - стисло заявив нардеп, не розкриваючи закулісних і підкилимних ігор, які веде керівництво міста стосовно ЦРЛ.

Нагадаємо, Кременчуцька ЦРЛ та лікарні регіону отримали від «Біланівського ГЗК» засоби індивідуального захисту

Голова Кременчуцької райдержадміністрації Пиріг не знає, чим під час пандемії на коронавірусну хворобу району допоміг нардеп Мовчан

Губернатор Полтавщини Синєгубов: «Завдяки Ferrexpo та безпосереднью Костянтину Жеваго ми отримали матдопомогу у повсякденній боротьбі з коронавірусом»

 

 

Олег Булашев

Фото Олександра Попенка

 

Підписуйся на розсилку новин на каналі Telegram. Дізнавайся першим найважливіші та найцікавіші новини!

Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube telegram Facebook Live
Если Вы нашли ошибку в тексте, выделите слово, нажмите CTRL+Enter и отправьте сообщение в редакцию

Інші новини

Орфографическая ошибка в тексте:
Чтобы сообщить об ошибке, нажмите кнопку "Отправить сообщение об ошибке". Также вы можете добавить свой комментарий.

Ми в Telegram

Підписатися