Кременчугская газета
Kremenchuk, Poltava Oblast, Ukraine
Среда, 30 Сентября 2020 года
Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube

Вы здесь

Суперблондинку Олю Полякову кременчуцькі діти ледь не знесли зі сцени

 

14 мая 2019 09:25

А ще влаштували  «покладання квітів, як до пам’ятника».

Яскраве шоу, нестримні танці, море позитиву і вибух енергетики – саме такими словами можна описати концерт відомої української співачки Олі Полякової, який пройшов вчора, 13 травня, у Міському палаці культури Кременчука.

Концерт Суперблондинка почала із запізненням. Тож першу пісню «Королева ночи» глядачі почули о 19.30. До цього часу жодного вільного місця в партері і на балконі палацу культури вже не було.

Цей факт здивував і саму співачку. Бо Оля Полякова нагадала, що не так давно (півтора місяці тому ) давала тут концерт і тоді теж був повен зал.  Поросила підняти руки тих, хто був на минулому концерті і встановила, що таких зо 20 чоловіків.

«Правильно, на Полякову треба ходити наживо. Бо телевізор 5 кг додає ваги і 5 років – віку», - її слова зі сцени.

А далі таки пожурилась, що насправді «стала ширшою», бо був відпочинок. Та і події, які минули  від останньої зустрічі з кременчужанами, не оминула. Адже нагадала, що «сходили на вибори і тепер віримо в диво».

З перших своїх пісень запрошувала глядачів танцювати: «Хто не танцює в Полякової на концерті, то вважайте, що викинув гроші на вітер. Правильно посидіти 20 хвилин, подивитися на Полякову, а далі – ГИЦАТИ».

Дехто гицати почав з перших пісень – це в основному діти, гальорка і балкон. Декому знадобилась розкачка на весь концерт – та одне не можна заперечувати: контакт із залом Суперблондинка отримала з перших хвилин.

Не можна оминути цікавих моментів цього концерту. По-перше, вже традиційних жартів Олі Полякової про дороги. Так вона повідомила, що кінь на концерті буде один. Бо одного розтрясло і на сцену не може вийти.

По-друге, це увага кременчуцьких дітей. У якийсь момент маленькі кременчужани один по одному почали виходити до улюбленої співачки і робити презенти: хто квіти, хто шоколадки, а хто малюнки, зроблені власноруч.

«Схоже на покладання квітів до пам’ятника», - жартувала Оля.

І не оминула увагою жодної дівчинки чи хлопчика. Давала батькам зробити завітну фотку свого чада із «зіркою». 

«О, подснежники», - була реакція на букетик конвалій, та далі виправилась і просто тішилась весняним квітам.

І по-третє, так, як концерт проходив відразу після Дня матері, співачка привітала всіх матерів нашого міста піснею. Звісно про маму. Та перед цим згадала свою матір.

«Вона завжди була до мене прискіплива. Казала: «Ти красива, талановита…але». І коли я їй сказала, що хочу вступати до музичного училища, то мама запитала: «А в тебе є голос?». Так в мене був слабкий голос, але я зробила його сильним. І всім, що здобула в житті зобов’язана матері», - відверті зізнання Суперблондинки в Кременчуці.

Та Оля Полякова на те і Оля Полякова, щоб робити справжнє шоу. Навіть ті кременчужани, які були на її концерті півтора місяці тому, стверджували, що попередній виступ різниться із вчорашнім. Були нові пісні, костюми, світлові та інші ефекти. Вірна Оля залишилась тому, що кожні 2-3 пісні змінювала костюми, дивувала глядачів розкішними коронами.

Дивлячись на теплий прийом кременчужан, якось вже і не закрадаються сумніви, що оголоси Суперблондинка про третій концерт в нашому місті – зал знову буде повним.

Нагадаємо, «Треба мати стальні «фаберже», щоб чогось досягти» – як Дзідзьо вчив дітей життя на концерті у Кременчуці

 

 

Світлана Павленко

Фото Кирила Воронцова

Подпишись на нас

Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube telegram Facebook Live
Если Вы нашли ошибку в тексте, выделите слово, нажмите CTRL+Enter и отправьте сообщение в редакцию

Другие новости

Орфографическая ошибка в тексте:
Чтобы сообщить об ошибке, нажмите кнопку "Отправить сообщение об ошибке". Также вы можете добавить свой комментарий.

Мы в Telegram

Подписаться