Кременчугская газета
Kremenchuk, Poltava Oblast, Ukraine
Понедельник, 19 Августа 2019 года
Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube

Вы здесь

НАЗК зацікавилося декларацією нардепа від Кременчука Шаповалова

 

12 февраля 2019 17:10

Про невідповідність статків нардепа Юрія Шаповалова із заявленими у декларації неодноразово повідомляли громадські активісти Кременчука.

11 лютого на позачерговому засіданні Національне агентство з питань запобігання корупції прийняло рішення про початок проведення чергових 180-ти повних перевірок декларацій високопосадовців, серед яких 89 – поданих представниками суддівського корпусу, та 27 – народними депутатами України.

Про це повідомляє прес-служба відомства. За їх даними, декларації для перевірки обрано Системою автоматизованого контролю відповідно до суми набраних кожною декларацією балів. Система розподіляє всі декларації за сумою набраних балів за встановленими критеріями – від найвищого значення до найнижчого. Рішення про проведення перевірок приймаються з урахуванням значення суми балів, починаючи з декларацій, які отримали найбільше значення.

Крім декларацій, які подали судді та депутати, Система обрала для перевірки декларації, подані, зокрема, Надзвичайним і повноважним послом України в Республіці Польща, міськими головами, керівниками відомств та їх заступниками, а також посадовцями ДФС, прокуратури та НАБУ.

Національне агентство перевірить декларації на достовірність вказаних у них відомостей, точність оцінки задекларованих активів, на наявність конфлікту інтересів та ознак незаконного збагачення.

Прийняте рішення дозволить Національному агентству продовжити виконання взятих зобов’язань відповідно до  Меморандуму про взаєморозуміння між Україною та Європейським Союзом, ратифікованого Законом України від 08.11.2018 № 2613-VIII .

Також під дослідження потрапили е-декларація заступника начальника ГУНП Полтавської області, колишнього керманича міліції Кременчука  Дениса Захарченка.

Нагадаємо, про невідповідність статків нардепа Юрія Шаповалова із заявленими у декларації неодноразово повідомляли громадські активісти Кременчука.

Читайте також. Депутати Кременчука не бажають зробити суми своїх зарплат та зарплат мера Малецького із заступниками публічною інформацією

Малецький та Ко схаменіться: тарифи підвищуєте, громада-бідніє, а ви отримуєте величезні зарплати. Тож може поділитися статками?!

 

 

Клим Соколов

 

Подпишись на нас

Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube telegram Facebook Live
Если Вы нашли ошибку в тексте, выделите слово, нажмите CTRL+Enter и отправьте сообщение в редакцию

Другие новости

Афиша Кременчуга
Орфографическая ошибка в тексте:
Чтобы сообщить об ошибке, нажмите кнопку "Отправить сообщение об ошибке". Также вы можете добавить свой комментарий.

Мы в Telegram

Подписаться