Кременчугская газета
Kremenchuk, Poltava Oblast, Ukraine
Четверг, 23 Мая 2019 года
Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube

Вы здесь

Не всі кременчуцькі депутати бажають реформування шкіл

 

6 декабря 2018 14:30

Депутати говорять, що школярі невдоволені нововведеннями.

Сьогодні в мерії Кременчука на засіданні депкомісії з питань освіти, медицини та соціального захисту розглянули питання реформування шкіл у місті.

Директор  департаменту освіти Геннадій Москалик нагадав,що в Кременчуці планують значно скоротити кількість 10 класів у школах. А саме на базі 10 навчальних закладів створити ліцеї, де працюватимуть профільні класи.

Депутат міськради Тетяна Сідерка,як мати школяра, зазначила,що старшокласники із жахом очікують такого реформування.Адже, із нововведенням залишиться лише обмежена кількість шкіл із профільним напрямком навчання.

І до неї  звертались батьки старшокласників з Молодіжного, у яких запитання, чому профільні класи хочуть відкррити лише в школі №17. Адже на Молодіжному 5 шкіл. Кременчуцька газета теж вчора писала, що кременчужани обурені, що на Молодіжному залишиться лише одна школа з 10-11 класами

Пояснення Г. Москалика наступне: у цьому навчальному закладі працює школа "Вибір", яка добре зарекомендувала себе за останні 10 років. А відкрити профільні класи у кожній школі немає можливості. Там буде 1-2 класи, тож розподілити за різними напрямками навчання не можна. 

Голова комісії Денис Терещенко висловив  Г.Москалику невдоволення  з приводу підготовки цього рішення без розгляду комісії. Він попросив Г. Москалика надати вже завтра інформацію щодо того, якою були критерії відбору шкіл, які мають стати ліцеями і де працюватимуть профільні класи. Також дати чіткий поділ по районах. І вказав, що надалі подібні рішення потрібно узгоджувати з профільною комісією. 

Нагадаємо,  вже на найближчу сесію Кременчуцької міської ради, яка запланована на 12 грудня, виносять проект рішення, згідно з яким у Кременчуці створюють 10-ть ліцеїв

 

Антоніна Озерна

Подпишись на нас

Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube telegram Facebook Live
Если Вы нашли ошибку в тексте, выделите слово, нажмите CTRL+Enter и отправьте сообщение в редакцию

Другие новости

Афиша Кременчуга
Орфографическая ошибка в тексте:
Чтобы сообщить об ошибке, нажмите кнопку "Отправить сообщение об ошибке". Также вы можете добавить свой комментарий.

Мы в Telegram

Подписаться