
Акцію з прибирання Крюкова від сміття планують провести і цього року.
20 квітня кременчужан запрошують долучитися до акції «Чистий ліс у квітні!» і прибрати від сміття ділянку дамби, що за Крюківським мостом.
«Чекаємо однодумців, сусідів, друзів, колег! Добра традиція живе!», - написала у Фейсбуці кременчуцька журналістка Марія Долина.
Збір призначено о 17 годині, навпроти будинків № 9-11, що на вул.Чумацький шлях (Сербиченка).
Тут буде встановлено контейнер. Організатори обіцяють забезпечити бажаючих прибрати «ліс» мішками для сміття і рукавичками.
«Тут дуже красиво: плавні, солов'ї і білки, красиві квіти і дерева! Ми хочемо звільнити все це від поліетилену, скла та іншого сміття», - йдеться в повідомленні організаторів.
Фото з минулої акції
Світлана Павленко




























































