Кременчугская газета
Kremenchuk, Poltava Oblast, Ukraine
Четверг, 21 Марта 2019 года
Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube

Вы здесь

Офіційне спростування статті «Із кременчуцьких аптек зникне індійський «Комбіспазм», а повернеться румунський «Кетанов»

 

15 августа 2018 07:45

Станом на сьогодні абсолютно всі серії лікарського засобу "КОМБІСПАЗМ" перебувають у вільному обігу на території України без жодних обмежень.

 

Даним повідомленням сповіщаємо читачів інтернет-видання «Кременчуцька газета» про те, що стаття під назвою «Із кременчуцьких аптек зникне індійський «Комбіспазм», а повернеться румунський «Кетанов», розміщена на нашому сайті               25 червня 2018 року за адресою: http://kg.ua/news/z-kremenchuckih-aptek-znikne-indiyskiy-kombispazm-povernetsya-rumunskiy-ketanov?qt-populyar_news=1, містила помилкову інформацію про заборону лікарського засобу «КОМБІСПАЗМ».

З метою недопущення формування у читачів хибної думки про лікарський засіб «КОМБІСПАЗМ», редакція інтернет-видання «Кременчуцька газета» вважає за необхідне зробити наступні уточнення та доповнення.

Зокрема, роз’яснити читачам той факт, що в Україні не було встановлено заборони лікарського засобу «КОМБІСПАЗМ».

23 червня 2018 р. Держлікслужбою України було тимчасово зупинено обіг виключно однієї серії препарату «Комбіспазм» (номер серії EPD18001A1) для подальшого проведення додаткових лабораторних досліджень якості вказаної серії препарату.

При цьому, всі інші серії лікарського засобу «КОМБІСПАЗМ» залишалися у вільному обігу на ринку України без жодних обмежень.

За результатами додаткових лабораторних досліджень було також підтверджено належну якість зазначеної вище серії EPD18001A1 лікарського засобу «КОМБІСПАЗМ». Тобто, вказані дослідження ще раз підтвердили належну якість вказаної серії препарату «Комбіспазм», яка вже була встановлена під час здійснення державного контролю якості на етапі ввезення серії препарату на територію України.

Станом на сьогодні абсолютно всі серії лікарського засобу «КОМБІСПАЗМ» перебувають у вільному обігу на території України без жодних обмежень.

 

Подпишись на нас

Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube telegram Facebook Live
Если Вы нашли ошибку в тексте, выделите слово, нажмите CTRL+Enter и отправьте сообщение в редакцию

Другие новости

Афиша Кременчуга
Орфографическая ошибка в тексте:
Чтобы сообщить об ошибке, нажмите кнопку "Отправить сообщение об ошибке". Также вы можете добавить свой комментарий.

Мы в Telegram

Подписаться