Кременчуцька газета
Неділя, 23 Червня 2024
Facebook Twitter Instagram Кременчуцька газета на Youtube threads telegram

 

 

Ви є тут

Опальна кременчуцька вчителька Валентина Мороз, яку суд поновив на роботі, тепер вимагає стягнення моральної шкоди

12 квітня 2022 12:15

Жінка добивається справедливості.

 

Нещодавно Полтавський апеляційний суд заслухав справу опальної кременчуцької вчительки Валентини Мороз і прийняв рішення поновити жінку на роботі, стягнути на її користь 286 тис грн зарплати.

Саме В.Мороз раніше працювала у кременчуцькій школі №18, де час від часу вирували пристрасті, пов’язані то з якістю харчування, то з фінансовими скандалами, то з дискримінацією працівників. Саме ця педагогиня української мови та літератури домагалася правди від директорки закладу Валентини Шендрик та керівництва освітянської галузі в цілому. Влітку 2020 року В.Мороз звільнили. Вона з цим не погодилася і пішла до суду, який став на її сторону.

Після цього рішення суду виконувати керівниця гімназії №18 не поспішала. Тоді В.Мороз звернулася із заявою до поліції. У заяві вона описала, що виграла суд, але рішення не виконано і згідно ст.382 КК України умисне невиконання вироку, рішення, ухвали, постанови суду, що набрали законної сили, або перешкоджання їх виконанню - карається штрафом від 500 до 1 тисячі неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або позбавленням волі на строк до трьох років.

"Ті самі дії, вчинені службовою особою, - караються штрафом від 750 до 1000 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або позбавленням волі на строк до 5 років, з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до 3 років.

Оскільки вищевказане судове рішення безпідставно не виконується -вбачаються ознаки злочину в діях керівника Кременчуцької гімназії №18 Шендрик Валентини Володимирівни ще й за ч.1 ст.382 КК України.

Тому, враховуючи вищенаведене, прошу:

1. Внести відомості по даній заяві до ЄРДР за ч.1 ст.172 КК України та ч.1 ст.382 КК України та розпочати досудове розслідування.

2. Визнати мене потерпілою в рамках кримінального провадження.

3. Притягнути  Шендрик Валентину Володимирівну до кримінальної відповідальності",- було сказано у заяві В.Мороз до поліції.

Що вирішили у поліції, ми повідомимо додатково. А поки вкотре ставимо питання – чому, це програвши суди, наші можновладці не виконують рішення і нариваються на стягнення додаткових штрафних санкцій у вигляді виконавчих зборів, штрафів, тощо?

А, можливо, тому, що жоден із керівників Кременчука не відшкодував закладу чи бюджету суму, стягнуту за його незаконний наказ про звільнення? Невже так буде і цього разу?

Сьогодні ж нам стало відомо, що опальна кременчуцька вчителька Валентина Мороз знову звернулася до суду з позовом. Тепер вона подала позов про стягнення моральної шкоди.

Відповідачем по справі є Кременчуцька гімназія № 18 Кременчуцької міської ради Полтавської області, а також треті особи: директор Кременчуцької імназії № 18 Шендрик Валентина Володимирівна, Департамент освіти виконавчого комітету Кременчуцької міської ради Полтавської області, Кременчуцька міська рада Кременчуцького району Полтавської області.

Що саме вимагає В.Мороз від відповідача і третіх осіб стане відомо під час розгляду справи у суді. Поки відома, що справа потрапила до судді Автозаводського райсуду Кременчука Жанни Кривич.

Опальна кременчуцька вчителька Валентина Мороз виграла суд щодо звільнення з роботи

Справа опальної кременчуцької вчительки: можновладці не виконують рішення суду і нариваються на стягнення додаткових штрафних санкцій

 

Олег Булашев

 


"Кременчуцька газета" в соціальних мережах!
Будьте нашими підписниками... і одними з перших дізнавайтесь, що відбувається в Кременчуці та на Полтавщині, а також про резонансні події в Україні.
Не втрачайте шанс читати «гарячі» і цікаві новини першими!
Підписуйтесь на нас:  
Facebook: https://www.facebook.com/kremenchuckagazeta/
Instagram: https://www.instagram.com/kg.ua/
Telegram: https://t.me/kgua_news


Підписуйся на розсилку новин на каналі Telegram. Дізнавайся першим найважливіші та найцікавіші новини!

Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube telegram Facebook Live
Якщо Ви знайшли помилку в тексті, виділіть слово, натисніть CTRL + Enter і відправте повідомлення в редакцію

Інші новини

Афиша Кременчуга
Ви сповіщаєте про хибодрук в наступному тексті:
Щоб надіслати повідомлення натисніть кнопку "Сповістити про хибодрук". Також можна додати коментар.

Ми в Telegram

Підписатися