Кременчугская газета
Kremenchuk, Poltava Oblast, Ukraine
Среда, 12 Августа 2020 года
Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube

Вы здесь

Дані екзит-полів: на виборах Президента України переміг Володимир Зеленський

 

21 апреля 2019 20:00

21 квітня у Кременчуці, як і по всій країні обирали керівника України.

За першими результатами Національного екзит-полу, на виборах Президента України перемагає кандидат Володимир Зеленський. Він набрав 73,2% голосів.

За Петра Порошенка проголосувал 25,3% виборців. Це данні станом на 18.00. Як передає кореспондент УНІАН, про це свідчать оголошені на прес-конференції у Києві результати проекту "Національний екзит-пол 2019", проведеного фондом "Демократичні ініціативи" імені Ілька Кучеріва, Київським міжнародним інститутом соціології та Українським центром економічних і політичних досліджень імені Олександра Разумкова. Оновлені дані Національного екзит-полу будуть оприлюднені о 22.00.

Національний екзит-пол під час президентських виборів 2019 року здійснюється за фінансової підтримки міжнародних донорів: Програми сприяння громадській активності "Долучайся!", що фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID) та здійснюється Pact в Україні, Представництва Європейського Союзу в Україні, Міжнародного фонду "Відродження", Посольства Канади в Україні. Польовий етап дослідження "Національний екзит-пол" здійснюють КМІС та Центр Разумкова. Опитування не проводиться у спеціальних дільницях в лікарнях, тюрмах, військових частинах, на закордонних дільницях. За винятком окупованих територій опитування здійснюється на всій території, яка підконтрольна владі України. Опитування проводиться на 300 виборчих дільницях (по 150 дільниць окремо для КМІС і центру Разумкова). У першому турі екзит-пол проводився на 400 дільницях.  Вибірка буде репрезентативною для України в цілому і для чотирьох регіонів - захід, центр, схід і південь. У другому турі на кожній дільниці працюють по дві-три особи. Загалом задіяно близько 750 інтерв'юерів, які пройшли спеціальне навчання. Було заплановано опитати близько 13 тис. осіб. Статистична похибка вибірки з урахуванням дизайн-ефекту не перевищуватиме 1,3% Похибка вибірки має не перевищувати 3%.
 

Доповнено о 20-01.

У другому турі виборів президента України за Володимира Зеленського проголосували 72,7%, за чинного главу держави Петра Порошенка - 27,3%. Як передає кореспондент УНІАН, про це свідчать дані всеукраїнського екзит-полу, проведеного на замовлення програми ТСН на телеканалі "1+1". Екзит-пол ТСН проводився дослідницькими компаніями Kantar TNS та Info Sapiens на замовлення каналу "1+1". На виході з 600 виборчих дільниць на всій території України (крім спеціальних, закордонних дільниць та окупованих територій) було опитано близько 20 тис. респондентів віком від 18 років методом особистого інтерв’ю. Теоретична похибка вибірки становить не більше 0,7%.

Методологія дослідження розроблялася згідно з міжнародними стандартами проведення екзит-полів, з урахуванням багаторічного досвіду працівників обох компаній у проведенні екзит-полів під час попередніх виборів в Україні.

Нагадаємо, 31 березня відбувся перший тур виборів, за результатами якого до другого туру вийшли Володимир Зеленський та Петро Порошенко.

Сьогодні кременчужани активніше голосували на виборчих дільницях, ніж у першому турі.

Станом на 11.00 у Кременчуці зявилась виборча дільниця–рекордсмен.

Станом на 15.00 у Кременчуці прийшло на голосування за Президента України до виборчих дільниць 50,9% (68 тис 928 громадян).

 

https://www.unian.net та Олена Сінтюріна

Подпишись на нас

Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube telegram Facebook Live
Если Вы нашли ошибку в тексте, выделите слово, нажмите CTRL+Enter и отправьте сообщение в редакцию

Другие новости

Орфографическая ошибка в тексте:
Чтобы сообщить об ошибке, нажмите кнопку "Отправить сообщение об ошибке". Также вы можете добавить свой комментарий.

Мы в Telegram

Подписаться