Кременчугская газета
Kremenchuk, Poltava Oblast, Ukraine
Пятница, 10 Апреля 2020 года
Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube

Вы здесь

Програма кандидата у народні депутати Гордєєвої Валентини Яківни

3 июля 2019 09:30

Балотується від 146 округу, самовисуванням.

Життєве кредо: Знаю, вмію, і буду робити все для захисту прав та інтересів територіальної громади.

На даний час подані мною справи в суді на скасування рішень на послуги опалення і гарячу воду у Верховному суді за 2017-2018 рр.., рішення на опалення 2018-2019 рр.. в окружному суді та пільгове перевезення по місту і пригороді.

Також справа в місцевому суді по прибудинковій території до ТОВ «Місто для людей» та «Житлорембудсервіс», яка без меж і числиться за міською радою.

Також досі розглядається справа в суді щодо визнання протиправною бездіяльність міського голови.

Окрім цього, написаний позов до суду, що Крюківський і Автозаводський центри соціального захисту населення багатьом споживачам  приватних  і багатоповерхових  будинків не доплачували кожного жовтня і квітня з  2011 по 2018 роки  субсидії за період від 26 – 39 днів кожного року. Я виграла справу: мені доплатять 11 тис 452 грн у період з 2013 по 2018 роки. Також я скасувала розпорядження міського голови з 2013 по 2018 роки про відкриття та закриття опалювальних сезонів.

Наразі всім бажаючим на отримання аналогічної доплати,  за вашою  згодою прошу  записатися в мене в доручення, це у ваших інтересах.

У програмі депутата: міську раду примушу компенсувати пільгове перевезення всіх категорій або конпенсувати кошти пільговикам.

  • Планую сприяти тому, щоб відбувався аудит незалежною комісією тарифів з централізованого опалення. Окрмі цього, планую скасувати рішення щодо визнання переможців із управління будинками, так як ТОВ «Місто для людей» послуг не надає.
  • Зменшити норми постачання води споживачам. Визнати рішення на житлово-комунальні послуги регуляторними актами, щоб не піднімали тарифи 5 разів на рік з опалення. Судом визначити формулу: чи вона правильна. Адже по ній нараховуються тарифи з опалення. Що туди входить? Перевірити частки від загальнобудинкової площі,  які входять в опалювальні площі. Через суд змусити міську раду робити будинкам капітальні ремонти.
  •  Медична допомога повинна бути безкоштовною для дітей, які навчаються, а також для всіх пільгових категорій громадян.
  • Змушу перекрити мембранні покриття даху.
  •  Є написаних 70 заяв на вторинну допомогу.
  •  Мої звернення були направлені щодо захисту прав мешканців міста на посадових осіб поліції,  внесено до ЄРДР – 4, на посадових осіб прокуратури - 6, на міського голову - 4, на «Теплоенерго» – 2, на «Місто для людей» – 8.
  • Виграних в суді 6 справ, з них є 5 виконавчих листів.  
  •  
  • У разі Вашої підтримки, шановна громадо міста, я хочу довести всі ці справи до завершення. Щоб змінити Ваше життя на краще, з допомогою юристів–помічників, які будуть отримувати кошти від держави, працюючи в місті і м. Київ на Вас. Планую вносити зміни в закони, які порушують наші права. Я не партійна, не маю бізнесу і на домовленості не пішла, щоб захищати Вас. Чесно працювала на громаду, навіть не рекламуючи свою роботу з 2013 року і по нині.
  • Я хочу ще 5 років попрацювати на громаду та захищати Ваші права.

 

 

Політична реклама

Подпишись на нас

Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube telegram Facebook Live
Если Вы нашли ошибку в тексте, выделите слово, нажмите CTRL+Enter и отправьте сообщение в редакцию

Другие новости

Афиша Кременчуга
Орфографическая ошибка в тексте:
Чтобы сообщить об ошибке, нажмите кнопку "Отправить сообщение об ошибке". Также вы можете добавить свой комментарий.

Мы в Telegram

Подписаться