Кременчуцька газета
Середа, 24 Квітня 2024
Facebook Twitter Instagram Кременчуцька газета на Youtube threads telegram

Ви є тут

Проєкт «Енергоефективна Раківка»: відкрито тендерні пропозиції

22 вересня 2021 16:00

Реалізація проєкту забезпечить опаленням і гарячою водою  близько 25 тисяч мешканців мікрорайону Раківка.

Сьгогодні  відбулося розкриття тендерних пропозицій по тендеру «Постачання, монтаж та введення в експлуатацію двох нових котелень та системи SCADA і Поставка, монтаж та введення в експлуатацію котельні на біопаливі» по проєкту Енергоефективна Раківка.

Про це повідомила пресслужба міськвиконкому

 Тендерні пропозиції надійшли від 4-х учасників. Із  перебігом розкриття тендерних пропозицій можна ознайомитися за посиланням:  https://www.youtube.com/watch?v=d73IOWWAuV8

Будівельна частина проєкту складається з 3-х компонентів, зокрема, перший – будівництво 2 газових котелень з повним автоматичним контролем, другий – будівництво біопаливної котельні, яка працюватиме на агропілетах, третій – встановлення 122 індивідуальних теплових пунктів, якими планують забезпечити  85% об’єктів мікрорайону Раківка.

Нагадаємо, питання щодо будівництва нових муніципальних теплогенеруючих потужностей  міста Кременчука в нашому місті постало кілька років тому. Першопричиною цьому є те, що застарілість потужностей котельні ПАТ «КВБЗ», від яких забезпечуються теплом і гарячою водою оселі жителів правобережжя міста.  Заміна старих зношених газових котлів на сучасні високоекономічні котлові агрегати дасть можливість зменшити використання дорого вартісного природного газу: максимально знизити залежність від газу, застосовувати альтернативне більш дешеве паливо. Метою проєкту «Енергоефективна Раківка» є забезпечення жителів правого берега Кременчука якісним теплом, підвищення енергоефективності теплогенеруючих потужностей мікрорайону, зниження споживання енергоносіїв і тарифів, а також зменшення викидів парникового газу в навколишнє середовище.

 Проєкт буде реалізовано на базі комунального підприємства «Теплоенерго».  Він забезпечить опаленням і гарячою водою  близько 25 тисяч мешканців мікрорайону Раківка.

 

За матеріалами джерела

Фото з Інтернету

Підписуйся на розсилку новин на каналі Telegram. Дізнавайся першим найважливіші та найцікавіші новини!

Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube telegram Facebook Live
Якщо Ви знайшли помилку в тексті, виділіть слово, натисніть CTRL + Enter і відправте повідомлення в редакцію

Інші новини

Афиша Кременчуга
Ви сповіщаєте про хибодрук в наступному тексті:
Щоб надіслати повідомлення натисніть кнопку "Сповістити про хибодрук". Також можна додати коментар.

Ми в Telegram

Підписатися