Кременчуцька газета
Kremenchuk, Poltava Oblast, Ukraine
Четверг, 30 Березня 2023
Facebook Twitter Instagram Кременчуцька газета на Youtube

Ви є тут

"Настрій мав бойовий. Говорив:"Ми поженемо їх на москву": Кременчук втратив відомого будівельника Василя Синьовича

Ми в Telegram

25 січня 2023 13:15

Велика родина втратила брата, сина, дядька...

Сьогодні у Кременчуці прощались ще з одним захисником Батьківщини, який віддав своє життя у боротьбі з ворогом на війні росії з Україною

Це  - Василь Михайлович Синьович, який загинув 17 січня 2023 року під час бойового завдання неподалік села Терни Краматорського району Донецької області. 

У останню путь його прийшли провести не лише кременчужани, а й мешканці прилеглих сіл та Кременчуцького райну. Василь Синьович працював у будівельний сфері, був відомою людиною.

"Василь Михайлович народився  29 травня 1978 року в Львівській області, потім вся родина переїхала в село Пустовійтове, Глобинського району. Пройшов АТО. Під час повномасштабного вторгнення росії в Україну Василь Синьович відразу був призваний на військову службу  - по мобілізації 25 лютого 2022 року. Служив солдатом водієм-електриком артилерійського взводу артилерійської батереї. У нього залишилась мати дружина та двоє дітей", - розповів військовослужбовець із позивним "Зоряний".

Приїхали сьогодні попрощатися із Героєм побратими з батареї, де він служив. Чоловіки стояли з прапорами біля його труни. Прийшли віддати шану перший віце-мер Володимир Пелипенко і віце-мер Дмитро Кравченко. 

Та чимало було друзів і знайомих. Люди говорять, що знайомились із Василем Синовичем по роботі, а потім ставали друзями.

"Знав його з 2015 року, коли мені будував будинок, потім ремонти робив. Був хорошою людиною, а потім став хорошим товаришем. В нього взагалі була така риса, яка об'єднувала всіх людей. Ми теж на будівництві через нього з'єднались з тими ж поставниками тощо. Він же був чесним і справедливим. Любив порадити. І по житті таким був. Коли його перший раз поранило уламком, то був на початку літа деякий час вдома. Часто запрошував в гості - поговорити. Але потім знову повернувся на війну. Василь не охоче ділився розповідями про те як там. Але настрій мав бойовий. Говорив: "Ми поженемо їх на москву", - пригадав товариш Володимир.

Василь Синьович був із великої і дружної родини. Їх було 6 братів і одна сестра. У всіх були теж великі родини.

"Вони із Західної України переїхали в село Пустовійтове, колишнього Глобинського району, де проживають мої батьки. Тому знаю цю родину. Василь працював у будівельній сфері, як і інші члени родини. (До речі, ще один брат Василя служить в лавах ЗСУ). Самого ж Василя знала, як надзвичайнно порядну людину, яка не стояла осторонь людських проблем. Тому зараз багато людей прийшло з ним попрощатися. Знаю, що пішов добровольцем ще у 2014 році. І коли вже після контузії його відпустили додому, то він не пошкодував сил і повернутися. Говорив: "А хто, як не я!". Я впевнена, що Василь назавжди залишиться в пам'яті друзів, його родичів. Всі вони і ми завжди згадуватимемо, що він життя віддав за нашу Україну. І саме ці хлопці вселяють віру, що ми незламні, що ми зможемо винести все, як не важко буде", - слова землячки Ірини Коваленко.

Після того, як завершується життя людини, то залишається слід на Землі. Після Василя Синьовича - це зведені будинкии, а, головне, добрі згадки людей, з якими він вмів товаришувати, яких умів об'єднувати...

Похоронять кременчужанина на Алеї Героїв, що на Свіштовському кладовищі. 

 

Світлана Павленко

Фото Кирила Воронцова


"Кременчуцька газета" в соціальних мережах!
Будьте нашими підписниками... і одними з перших дізнавайтесь, що відбувається в Кременчуці та на Полтавщині, а також про резонансні події в Україні.
Не втрачайте шанс читати «гарячі» і цікаві новини першими!
Підписуйтесь на нас:  
Facebook: https://www.facebook.com/kremenchuckagazeta/
Instagram: https://www.instagram.com/kg.ua/
Telegram: https://t.me/kgua_news


Підписуйся на розсилку новин на каналі Telegram. Дізнавайся першим найважливіші та найцікавіші новини!

Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube telegram Facebook Live
Якщо Ви знайшли помилку в тексті, виділіть слово, натисніть CTRL + Enter і відправте повідомлення в редакцію

Інші новини

Афиша Кременчуга
Ви сповіщаєте про хибодрук в наступному тексті:
Щоб надіслати повідомлення натисніть кнопку "Сповістити про хибодрук". Також можна додати коментар.

Ми в Telegram

Підписатися