Кременчугская газета
Kremenchuk, Poltava Oblast, Ukraine
Пятница, 19 Июля 2019 года
Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube

Вы здесь

Єрістівський ГЗК пропонував, враховуючи складності з бюджетом Кременчуччини, підняти плату за землю в 6 раз - до 16,4 млн грн

 

6 декабря 2018 14:45

Проте депутатських голосів на це не вистачило. Одні заявили, що ГЗК – це погано, інші пояснювали, що комбінат працює і платив би більше, а так ГЗК працюватиме, але платити більше не стане.

 

Сьогодні на сесії Кременчуцької райради було заслухано рішення «Про затвердження технічних документацій про нормативну грошову оцінку земельних ділянок несільськогосподарського призначення комунальної власності, земель під відкритими розробками, шахтами, кар’єрами, торфорозробками та відповідними спорудами, переданих в оренду ТОВ «Єристівський ГЗК» для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємствами,  що пов’язані з користуванням надрами, під розміщення відвалів Єристівського кар’єру,  розташованих на території Пришибської  сільської ради Кременчуцького району Полтавської області».

Під час розгляду цього питання голова райради Андрій Дрофа заявив, що ЄГЗК вже користується цією землею і враховуючи «диру у бюджеті района» погодився підняти ціну на землю.

Депутат Бабко емоціно заявив, що його совість має бути чистою, бо ГЗК – це погано і не стане голосувати за проект рішення.

«Нам на опалення у лікарні коштів не має.  ГЗК від цього рішення лише втрачає. Він як працює, так і буде працювати. Вони йдуть нам на допомогу ж»,- намагався пояснити А.Дрофа.

Депутат Білоус взагалі заявив, що був на прийомі у Шаповалова, потім поправився і сказав, що у керівника відділення НАБУ Кравченко і назвав ГЗК – раковою пухлиною. Також він додав, що раковими пухлинами також є НПЗ та ТЕЦ.

«Оговорка по Фрейду. Шаповалова боєць у райраді чи що?»,- запитали присутні но відповіді не пролунало.

Депутат Колотієвський виступив за прийняття рішення і попрохав не мішати в одному політику та економіку.

«Вони вже капають там. Не вони так китайці прийдуть чи німці. Грошова оцінка – це технічне питання. Це платежі в бюджет. НЕ спекулюйте на поняттях»,- заявив Колотієвський.

Депутат Машошина заявила, що якщо плату за землю не піднімуть, то це буде мінус в бюджеті району.

Керівники району заявили, що сьогодні ЄГЗК платить за землю 2,7 млн грн, а в разі підняття ціни стануть платити 16,4 млн грн.

Депутати двічі голосували за питання підняття плати за землю ЄГЗК, але в обох випадках не вистачило 1-2 голосів для прийняття рішення.

Генеральний директор БГЗК Юрій Химич про політичні спекуляції і підвищення соцстандартів жителів регіону

Кабінетні борці за екологію, або Що криється за популізмом Шаповалова і Малецького?

 

 

Олег Булашев

Фото Кирило Воронцов

Подпишись на нас

Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube telegram Facebook Live
Если Вы нашли ошибку в тексте, выделите слово, нажмите CTRL+Enter и отправьте сообщение в редакцию

Другие новости

Афиша Кременчуга
Орфографическая ошибка в тексте:
Чтобы сообщить об ошибке, нажмите кнопку "Отправить сообщение об ошибке". Также вы можете добавить свой комментарий.

Мы в Telegram

Подписаться