Кременчуцька газета
Kremenchuk, Poltava Oblast, Ukraine
Субота, 16 Січня 2021
Facebook Twitter Instagram Кременчуцька газета на Youtube

Вы здесь

Скандал, поліція і паспортно-пропусковий режим: у Кременчуці на повну «засвітилась» сітка нардепа-тушки Шаповалова

 

8 квітня 2019 09:00

Зібрання проводили в декілька етапів. Для цього використали МПК, а от договір оренди приміщення досі лишається великою таємницею.

7 квітня кременчужани не могли не помітити, що протягом дня біля Міського палацу культури збирався натовп людей. Були переважно літні жінки поруч із центральним входом. До початку заходу у сам палац культури їм потрапити не було можливості.

Люди приходили із спеціальними запрошеннями, де в кольорах, які на білбордах про толоку, було написано, що команда нардепа Шаповалова презентує проект «Чесні вибори!» під лозунгом «Робимо Кременчук кращим». Тож пропуск на збори був ОБОВ’ЯЗКОВО за паспортами.

До речі, на центральному вході в МПК стояли чоловіки міцної статури і не пускали відвідувачів, у яких не було запрошень. Також тут були помічені працівники бюджетної сфери, а головним був депутат Кременчуцької міської ради із провладної партії «Поруч» Микола Бокован.

Саме він перешкоджав своїй колезі Оксані Піддубній зайти бодай в хол комунальної будівлі. А далі навіть викликав наряд поліції. Проте заяву до поліції не писав.

О.Піддубній заявили, що і хол, і зал МПК були орендовані для проведення зборів з обговорення суботнику, який запланований на День тиші 20 квітня.

Депутатка попрохала показати їй договір оренди приміщення, проте жодних документів їй пред’явити не змогли. Ані сам депутат Бокован, ані директор МПК Сергій Ситник, якого терміновано викликали на роботу.

Після сперечань О. Піддубна та непідконтрольні нардепу-тушці ЗМІ зайшли всередину.

Депутатка каже, що там можна було побачити не лише пересічних громадян, а і декого з бюджетників. Повідомити про ціль зібрання самі ж запрошені О.Піддубній не змогли.

«І найцікавіше – у скільки організаторам обійшлась оренда приміщення Міського палацу культури, бо о 6 вечора чергове зібрання сітки Шаповалова тривало. А це більше 6 ГОДИН!» - каже пані О.Піддубна.

Що обговорювали – точно невідомо. Чи то була презентація нової програми нардепа-тушки Шаповалова, чи як мобілізувати сітку на суботник-толоку, яка теж є піаром його команди, чи це своєрідне отримання настанов перед другим туром президентських виборів. Оксана Піддубна не відкидає, що так представникам сітки давали вказівки щодо голосування за Петра Порошенка.

Не можна не згадати, що у суботу і неділю в Міському палаці культури проходив ще один захід. А саме - виставка котів. Зазвичай така виставка традиційна: її проводять декілька разів на рік. І завжди експозицію облаштовували на другому поверсі холу.

А цього разу змістили на перший. І це було справжнє пекло. Було помітно, що тваринам жарко, гаряче повітяр відчували і відвідувачі. Адже приміщення, в якому розмістили виставку, мало величезні вікна, в які півдня світить сонце.  Та хто про це подумав – головне зібрання сітки.

Нагадаємо, фіолетово-гранатовий суботник або Як Малецький може використати передвиборну технологію для чинного Президента.

Читайте: Кременчужани просять перенести гранатово-фіолетову толоку.

 

 

Марина Соловей

Подпишись на нас

Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube telegram Facebook Live
Если Вы нашли ошибку в тексте, выделите слово, нажмите CTRL+Enter и отправьте сообщение в редакцию

 

Інші новини

Орфографическая ошибка в тексте:
Чтобы сообщить об ошибке, нажмите кнопку "Отправить сообщение об ошибке". Также вы можете добавить свой комментарий.

Ми в Telegram

Підписатися