Кременчугская газета
Kremenchuk, Poltava Oblast, Ukraine
Воскресенье, 31 Мая 2020 года
Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube

Вы здесь

Що відомо про Олександра Тараненка – кандидата по 150 округу

 

9 июля 2019 17:20

«Вже тисячі виборцiв впевненно обирають нового лiдера знатного боротися за права кожного перед корумпованою системою,  iз старих полiтичних кланiв та олiгархату!»- акцентує Олександр Тараненко.

Більш детально про кандидата стало відомо із соціальних мереж .

 

«Усім привіт, мене звати Тараненко Олександр, я кандидат в народні депутати України по 150 округу,  центром якого є місто Горішні Плавні!
Тут я народився, провів своє дитинство і виріс. Маю вищу економічну освіту. 
Батько - вчитель біології та географії, був змушений виїхати на заробітки за кордон.
Мати - інженер, яка все життя відпрацювала інженером на гiрничо-збагачувальному комбінатi i зараз пенсіонерка.
З раннього віку я мріяв про незалежність від батьків, ще в дев'ятому класі по вихідним дням та канікулам я почав продавати квіти, які вирощувала бабуся. Пізніше моя любов до мототехніки призвела до того, що з другом купував, ремонтував та продавав скутери. Моє прагнення досягати вершин у підприємницькій діяльності поєднало велику кількість друзів, з якими ми організували клінінгову компанію, прали килими та доставляли на порiг замовників, хімчистили м'які меблі, мили фасади магазинів, ставили кавові автомати, відкривали станцію техобслуговування автомобілів, займалися продажем сонцезахисних окулярів, вiдкривали молодіжне кафе та чоловічу перукарню - барбершоп, робили на замовлення клумби з квітів.
В 2015 році я запатентував торгову марку - «VIP Rose», пов'язану з продажем квітів та кімнатних рослин.
За часів Януковича в кожному кабінеті за будь-який дозвіл менi малювали цифри на паперах, з приходом Порошенка з'явились посередники, хабарі стали значно більшi і можливість збудувати законно бiзнес без них зовсім зникла.
Я батько трьох синів і так в житті сталось, що один з них у 6 місяців зупинився в розвитку i отримав важку форму інвалідності. Ліки, які виділяє нам держава - труїли здоров'я мого сина, постійне перебування в реанімації навіть iз зупинками серця дитини призвело до того, що ми вимушені купувати імпортні дорогі ліки, не сертифіковані в Україні, щоб пiдтримувати життєдіяльність сина.
I тому я, як ніхто, розумію всі проблеми, з якими зіштовхуються усі незахищені верстви населення та люди з інвалідністю, і залишаються один на один зi своїми проблемами.

Почавши діяльність активіста, виступаючи проти влади менi розбили 2 квіткові магазини, а на рідного брата, начальника безкоштовної юридичної допомоги, який за невелику зарплатню допомагає 1000-ам жителів міста захищати свої права в судах, сфабрикували уголовну справу, яку вели СБУ та прокуратура з метою залякати мене та мою сім'ю.
Але я не сховався і не зрадив чесних та справедливих бачень!
Твердо вирішив боротися до останнього, поставивши на ваги усе, що в мене є, поставивши під загрозу бізнес, який важко будував роками, а зараз вже маю великий тиск, поставив навіть власне здоров'я, всі ми знаємо як здатні боротись за місця наші можновладці.
В передвиборчій боротьбі я зустрів величезну кількість підтримуючих мене простих і чесних iдейних людей, якi безкоштовно допомагають менi.
Ми з вами обов'язково повинні перемогти!
Зламати цю стару, корумповану систему та вибороти жителям України майбутнє, в якому чиновник і виборець знаходяться в одному правовому полі та подають другу руку, а не створюють перешкоди.
Це не важко! Це потрібно зробити! Давайте гуртом докажемо всім на заздрість те, що ми велика мужня нація та сильна держава з високими моральными цiнностями!», - зазначив О.Тараненко.

 

Політична реклама

Подпишись на нас

Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube telegram Facebook Live
Если Вы нашли ошибку в тексте, выделите слово, нажмите CTRL+Enter и отправьте сообщение в редакцию

Другие новости

Орфографическая ошибка в тексте:
Чтобы сообщить об ошибке, нажмите кнопку "Отправить сообщение об ошибке". Также вы можете добавить свой комментарий.

Мы в Telegram

Подписаться