Кременчуцька газета
Середа, 31 Травня 2023
Facebook Twitter Instagram Кременчуцька газета на Youtube

Ви є тут

Скільки на Полтавщині сховищ та укриттів і де краще ведеться робота з їх обстеження та взяття на облік

20 березня 2023 13:15

Офіційно.

Сьогодні на нараді у начальника Полтавської облвійськадміністрації Дмитра Луніна по питанню про виконання заходів цивільного захисту в територіальних громадах області в 2022 році доповідав директор Департаменту з питань оборонної роботи, цивільного захисту та взаємодії з правоохоронними органами Полтавської обласної військової адміністрації Олександр Артеменко.

За його словами, із метою забезпечення захисту населення від засобів ураження в особливий період створюється фонд захисних споруд цивільного захисту, до якого належать сховища, протирадіаційні укриття, споруди подвійного призначення та найпростіші укриття.

Усього на території області перебуває на обліку 1 тис 381 захисна споруда цивільного захисту (215 сховищ та 1166 протирадіаційних укриттів).

«За результатами обстежень, станом на 1 січня 2023 року, в області обліковано 985 споруд подвійного призначення та найпростіших укриттів.

Кращі показники щодо обстеження та постановки на облік найпростіших укриттів у районах: Кременчуцькому – Горішньоплавнівська міська територіальна громада (178 найпростіших укриттів), Козельщинська селишна (33), Кременчуцька міська (63); Миргородському – Гадяцька міська (51), Миргородська міська (31), Шишацька селищна (27); Полтавському – Карлівська міська (36 ), Полтавська міська (224).

Гірші показники щодо обстеження та постановки на облік найпростіших укриттів у районах: Кременчуцькому – Семенівська селищна (2); Лубенському – Новооржицька селищна (0), Оржицька селищна (0), Чорнухинська селищна (0); Миргородському – Комишнянська селищна (1), Краснолуцька сільська (2), Лютенська сільська (2), Ромоданівська селищна (2), Сенчанська сільська (2); Полтавському – Диканська селищна (0), Драбинівська сільська (2), Коломацька сільська (2), Ланнівська сільська (2), Мартинівська сільська (2), Михайлівська сільська (2), Новоселівська сільська (0), Опішнянська селищна (2), Терешківська сільська (2), Щербанівська сільська (0).

Краще робота з нарощування фонду захисних споруд організована у Кременчуцькому районі (375 найпростіших укриттів), гірше – у  Лубенському (45)», - розповів О.Артеменко.

Він вважає, що основним завданням органів місцевого самоврядування в 2023 році, серед іншого, має бути нарощування фонду захисних споруд цивільного захисту.

Нагадаємо, Міністр освіти Шкарлет пообіцяв задати питання меру Малецькому, чому в Кременчуці досі не підготовані укриття в школах і дитсадках

Кременчуцька прокуратура через суд вимагає привести 13 захисних споруд міста у відповідність до законодавства

 

 

Олег Булашев


"Кременчуцька газета" в соціальних мережах!
Будьте нашими підписниками... і одними з перших дізнавайтесь, що відбувається в Кременчуці та на Полтавщині, а також про резонансні події в Україні.
Не втрачайте шанс читати «гарячі» і цікаві новини першими!
Підписуйтесь на нас:  
Facebook: https://www.facebook.com/kremenchuckagazeta/
Instagram: https://www.instagram.com/kg.ua/
Telegram: https://t.me/kgua_news


Підписуйся на розсилку новин на каналі Telegram. Дізнавайся першим найважливіші та найцікавіші новини!

Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube telegram Facebook Live
Якщо Ви знайшли помилку в тексті, виділіть слово, натисніть CTRL + Enter і відправте повідомлення в редакцію

Інші новини

Афиша Кременчуга
Ви сповіщаєте про хибодрук в наступному тексті:
Щоб надіслати повідомлення натисніть кнопку "Сповістити про хибодрук". Також можна додати коментар.

Ми в Telegram

Підписатися