Кременчугская газета
Kremenchuk, Poltava Oblast, Ukraine
Воскресенье, 23 Февраля 2020 года
Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube

Вы здесь

Справа «Піддубна vs Автограф»: Крюківський райсуд розпочав пошуки «королівства» депутата Піддубної

21 февраля 2018 10:15
Справа «Піддубна vs Автограф»: Крюківський райсуд розпочав пошуки «королівства» депутата Піддубної

Це вже друге судове «коло» у цій справі.

Вчора в Крюківському райсуді Кременчука суддя Діана Зоріна приступила до розгляду позову депутата міської ради Оксани Піддубної проти редакції газети «Автограф», в якому просить спростувати розголошену виданням недостовірну інформацію

Як каже пані Піддубна, це вже друге «коло» суду. У першому колі вона пройшла місцевий, обласний та дійшла до Касаційного суду у Києві аби добитися справедливості. Суд у Києві повернув  справу до Крюківського райсуду.

«У статті вказано, що у мене своє королівство, 100 тис грн зарплати, охоронці…»,- нагадує  О.Піддубна.

На засідання суду редактор «Автографу» Роман Кацай не з’явився, а інтереси редакції представляв адвокат Руслан Ульянов (депутат міськради, радник мера з юридичних питань).  У вівторок обидві сторони у справі надали клопотання про залучення свідків та витребування додаткових доказів.

О.Піддубна та юрист Олег Бублік попрохали залучити трьох свідків з боку позивача та витребувати інформацію, зокрема про автора матеріалу Мілану Павленко.

Р.Ульянов зажадав також викликати до суду свідків, серед яких давня опонентка позивача – фіолетова активістка Ольга Лапа, а також витребувати електронні докази: відеотрансляції сесій міської ради, СМС-переписку з телефону Піддубної та довідки з «Укртатнафти» про її зарплату.

Обгрунтовуючи свої вимоги Р.Ульянов пояснив, що в СМС-переписці буде видно, як «олігархи дають вказівки депутату», а з відеотрансляцій видно, що вона поводилася у сесійній залі некоректно.

Сьогодні зранку суддя Д.Зоріна винесла ухвалу щодо цих клопотань: вона погодилася викликати заявлених свідків з обох сторін конфлікту, витребувати відеозапис трансляції сесій, а в іншому – відмовила.

У листопаді торік Вищий спеціалізований суд України з розгляду цивільних і кримінальних справ розглянув касаційну скаргу депутата Кременчуцької міської ради Оксани Піддубної на рішення Апеляційного суду Полтавської області та задовольнив її частково

Як відомо, Оксана Піддубна звернулася з позовом до суду, в якому зажадала від редакції газети «Автограф» спростування, брехливої, за її словами, інформації, яка була розміщена на сторінках видання, про наявність у Піддубної охорони, візажистів, прислуги і 100 тис. грн. зарплати.

Нагадаємо, у суді, окрім цього, нині є кілька позовів проти редакції провладної газети «Автограф»: зокрема є судова справа «Медведовський vs «Автограф»судова справа «Шафорост vs Автограф»: адвокат позивача розповів, як оббрехали екс-чиновника.

Крім того, голова Білецьковської громади Анна Самойлюк звернулася з позовом до редакції провладної газети «Автограф» та її редактора Романа Кацая та вимагає спростувати поширену виданням проти неї недостовірну інформацію. 

 

Олег Булашев

Подпишись на нас

Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube telegram Facebook Live
Если Вы нашли ошибку в тексте, выделите слово, нажмите CTRL+Enter и отправьте сообщение в редакцию

Другие новости

Афиша Кременчуга
Орфографическая ошибка в тексте:
Чтобы сообщить об ошибке, нажмите кнопку "Отправить сообщение об ошибке". Также вы можете добавить свой комментарий.

Мы в Telegram

Подписаться