Кременчугская газета
Kremenchuk, Poltava Oblast, Ukraine
Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube

Вы здесь

Пристрасті по Садківській школі продовжуються: Шаповалова та Корягіна цього разу заявили відвід на суддю


5 апреля 2019 14:30

По справі призначать іншого суддю.

Сьогодні, 5 квітня, у Кременчуцькому районному суді продовжився розгляд справи «Шаповалової та Корягіної проти родини Єгорових».

Як ми повідомляли раніше, засіданню передував затяжний конфлікт у Садківській школі між її директором, вчителями та батьками школярів. У конфлікт втрутився і даний комітет, після чого вирішив подати на родину Єгорових до суду – за образи та вплив на членів комісії, яка розглядала скандал у даному навчальному закладі.  
Тепер образа «дійшла» до судді. 

Як зачитала у позовній заяві пані Корягіна, їх комітет по захисту прав громадян «Вибір» вважає, що суддя Олександр Колотієвський порушував права їх комітету як позивачів, а саме: «зловживав їх процесуальними правами». На їх думку, справу можна було б вирішити у спрощеному порядку, а суд затягнувся майже на рік. Звертали увагу, що відповідачі кілька разів не приходили на засідання.

За їх словами, суддя потрапив під вплив багатьох людей: свого брата, адвоката відповідачів, самих відповідачів. Та попрохали відвід судді від справи. 

На всі репліки від слухачів із зали суду постійно лунав сміх.  

Проте, далі позивачі повідомили, що комітет за собою лишає право звернення до голови вищої кваліфікаційної комісії суддів України про порушення прав при розгляді позовної заяви. 

У відповідь, позов прокоментував адвокат родини Єгорових - Анатолій Кононенко. За його словами, дана  позовна заява була з посиланнями на Цивільний процесуальний кодекс (ЦПК), який уже не діє. Та про те, що такі позовні вимоги втратили чинність.

Адвокат зауважив і про те, що суддя не може «зловживати правами позивачів, адже кожен може зловживати лише своїми правами». 

«Щодо упередженості судді. Ось і сьогодні пані Шаповаловій робили зауваження, як і на кожному засіданні. Я не захищаю суддю, нам все одно з ким відстоювати права батьків та дітей. Але більшість тез позову щодо судді вважаю абсолютно необгрунтованими», - прокоментував Кононенко.

Після всього суддя вийшов у нарадчу кімнату. А дебати між позивачами і відповідачами продовжилися. З Єгоровими прийшли до суду кілька батьків. З обох сторін постійно лунали взаємні образи та докори. 
Згодом стало відомо, що клопотання про відвід судді від справи задовольнили. Тож по справі призначать іншого суддю.

Нагадаємо, адвокат-диверсант, суд-комедія, алегорія або образу: як в Кременчуцькому райсуді слухають скандальну справу «Шаповалової та Корягіної проти Єгорових».

Скандал у школі: директора, проти якого виступали батьки, 14 лютого звільнили за прогул.

У Садківській школі конфлікт між директором та батьками набуває масштабів.

 

Аріна Алініна

Подпишись на нас

Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube telegram Facebook Live
Если Вы нашли ошибку в тексте, выделите слово, нажмите CTRL+Enter и отправьте сообщение в редакцию

Другие новости

Афиша Кременчуга
Орфографическая ошибка в тексте:
Чтобы сообщить об ошибке, нажмите кнопку "Отправить сообщение об ошибке". Также вы можете добавить свой комментарий.

Мы в Telegram

Подписаться