Кременчугская газета
Kremenchuk, Poltava Oblast, Ukraine
Суббота, 23 Марта 2019 года
Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube

Вы здесь

Піддубная виграла суд у Малецького та «Теплоенерго»: тарифи прийняті незаконно (доповнено)

 

27 августа 2018 16:45

В суді депутатка пояснила, що з початку сесія міськради мала затвердити інвестрограму, а згодом аж прийняти тариф, а не зробити навпаки, бо складовою тарифу - є інвестпрограма; про неврахування пропозицій наданих на громадських слуханнях; про розбіжності в словах мера щодо оприлюднення проекту рішення виконкому ( потрібно за 20 діб, а зроблено було пізніше).

Суддя Крюківського райсуду Кременчука Діана Зоріна о 16-30 задовільнила позов депутата Кременчуцької міськради Оксани Піддубної до міської ради та "Теплоенерго"  у питанні незаконно встановлених 10 жовтня 2017 року тарифів на тепло і гарячу воду.

У засіданні депутатка О.Піддубна вимагала визнати незаконними рішення виконавчого комітету кременчуцької міської ради від 10 жовтня 2017 року «Про погодження інвестпрограми «Теплоенерго» та «Про встановлення тарифів» як такими, що вони прийняті з порушенням діючого законодавства.

В суді депутатка пояснила, що з початку сесія міськради мала затвердити інвестрограму, а згодом аж прийняти тариф, а не зробити навпаки, бо складовою тарифу - є інвестпрограма; про неврахування пропозицій наданих на громадських слуханнях; про розбіжності в словах мера щодо оприлюднення проекту рішення виконкому ( потрібно за 20 діб, а зроблено було пізніше).

Юрист мерії Олександр Богунов заявив, що О.Піддубна не надала ніяких документів, що рішення було оприлюднено не вчасно, а лише слова мера.

Щодо пропозицій до інвестпрограми, то пропозицій заздалегідь до неї не надійшло, а на слуханнях їх не приймали.

Також він повідомив, що рішення. Яке оскаржує О.Піддубна вже відмінено і проіснувало лише 4 місяці.

Юрист «Теплоенерго» Руслан Ульянов прояснив, що слова мера Малецького про дату оприлюднення можна тлумачити по різному, а громадські слухання на те й слухання аби громада слухала.

Не бачить він помилки в тому, що з початку затверджують тариф, а згодом його складову.

Ульянов також каже, що перерахунку робити не можливо, бо це буде дірка в бюджеті, а депутатка Піддубна відразу запропонувала вихід: як заповнити діру в бюджеті

Після дебатів суддя Діана Зоріна пішла у нарадчу кімнату і згодом проголосила – позов О.Піддубної задовільнити і рішення про підвищення тарифів відмінити!

Сторони можуть подати на рішення Д.Зоріної апеляцію.

В разі повного задоволення позову О.Піддубна вимагатиме перерахунку платежів по новим тарифам, а це не одна сотня гривень на людину – абонентів «Теплоенерго».

Нагадаємо, Піддубна знову у суді просить притягнути Ульянова до відповідальності за зловживання процесуальними правами.

Разом із тим, тарифи «Теплоенерго» зараз оскаржуються у суді – позов до суду подала депутат міськради Оксана Піддубна 19 жовтня 2017 року.  

25 жовтня, комісія з вивчення собівартості тарифів «Теплоенерго» рекомендувала виконкому скасувати скандальне рішення про їх підвищення. Мер думки комісії не дослухався. 

Крюківський суд не може розглянути справу про тарифи, бо й досі не з’ясовані повноваження юриста Ульянова.

Піддубна в суді вимагала показати: скільки коштів комунальне "Теплоенерго" сплачує юристу Ульянову та його родині.

 

 

Олег Булашев

Фото Кирило Воронцов

Відео Олексій Орлов 

 

Подпишись на нас

Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube telegram Facebook Live
Если Вы нашли ошибку в тексте, выделите слово, нажмите CTRL+Enter и отправьте сообщение в редакцию

Другие новости

Афиша Кременчуга
Орфографическая ошибка в тексте:
Чтобы сообщить об ошибке, нажмите кнопку "Отправить сообщение об ошибке". Также вы можете добавить свой комментарий.

Мы в Telegram

Подписаться