Кременчуцька газета
Вівторок, 18 Червня 2024
Facebook Twitter Instagram Кременчуцька газета на Youtube threads telegram

 

 

Ви є тут

Першою заходить «дама»: як в ДФТГ №3 пройшло заняття із тактичної підготовки

13 травня 2023 14:30

Кременчуцька газета випробовує на власному досвіді.

Із початком повномасштабного вторгнення росії в Україну наші патріоти самоорганізувалися у добровольчі формування. Згодом на території Кременчука та району утворилося кілька ДФТГ. А восени 2022 їх реорганізували, на Полтавщині залишилося  лише 4 ДФТГ з 72.

В місті та районі залишилось одне ДФТГ №3, яке очолює підполковник у відставці Андрій Чуйко. Решта добровольчих підрозділів були розформовані, а їх особовому складу запропоновано приєднатися до ДФТГ №3.

Як розповів пан А.Чуйко, до їхнього формування приєдналися добровольці з Кам’янопотоківської громади «Правобережжя №1» , частково з ДФТГ №2 та №11.

«Наразі головна наша місія, головне наше завдання – це участь в заходах до оборони міста, тобто наш розділ добровольчий його внесене до складу сил та засобів, які можуть брати участь у обороні міста у разі потреби, якщо, не дай Боже, таке станеться...» - говорить А.Чуйко.

 

А днями журналісти Кременчуцької газети долучилися до одного із тренувань.

«Загальна мета усіх занять з бойової підготовки -  підвищити рівень бойової підготовки для того, щоб бійці, коли будуть мобілізовані у лави Збройних сил, вони вже були на певному рівні - досвідчені та підготовлені», - говорить інструктор з позивним «Рубін».

Він розповів, що темою саме заняття, яке ми відвідали,  є тактична підготовка штурмових дії у приміщенні, а також знищення або взяття у полон противника.

Інструктор із позивним «Кедр» пояснив, що перед бійцями поставлена задача – зачистити одну із будівель, адже за легендою, там знаходиться противник.

«Зачистка приміщення виконується таким чином, щоб мінімізувати втрати особового складу. Для цього першою в приміщення заходить завжди «дама», тобто  граната. Нагадаємо, кидається таким чином, щоб особовий склад, який штурмує, був в укритті. Перший з підрозділу зачистки найбільш максимально надіває на себе броню для того, щоб мінімізувати втрати, тому що на нього максимально йтиме відповідь противника», - розповідає Кедр.

Тож, отримавши ввідний інструктаж та бойове завдання, взвод відправився на зачистку приміщення, аби виявити та ліквідувати ворога. Обережно і швидко, дбаючи про власну та безпеку товаришів, хлопці вирушили на тренувальне завдання.

У результаті, ворога було виявлено і знищено. Один з бійців провів обстеження та вилучення зброї противника.

На жаль, реалістично, штурм пройшов не без ускладнень. Тож довелося також надавати першу домедичну допомогу умовному пораненому та евакуйовувати його із місця бойових дій у більш безпечне.

По завершенню заняття учасники провели такий собі умовний «круглий стіл», аби поділитися враженнями та відмітити позитивні моменти, а також помилки.

«В принципі, завдання і поставлена бойова задача виконані, хоча і з невеликими недоліками», - резюмував Рубін.

 

Нагадаємо, Сазонов, Терещенко та інші командири ДФТГ на Полтавщині звільнені, а самі добровольчі загони розформовані

Кременчуцька влада розмірковує, аби члени ДФТГ отримували зарплату за виконання громадських робіт

 

Тактичну підготовку освоювала Тетяна Красельникова

Фото та відео Марини Лавренюк


"Кременчуцька газета" в соціальних мережах!
Будьте нашими підписниками... і одними з перших дізнавайтесь, що відбувається в Кременчуці та на Полтавщині, а також про резонансні події в Україні.
Не втрачайте шанс читати «гарячі» і цікаві новини першими!
Підписуйтесь на нас:  
Facebook: https://www.facebook.com/kremenchuckagazeta/
Instagram: https://www.instagram.com/kg.ua/
Telegram: https://t.me/kgua_news


Підписуйся на розсилку новин на каналі Telegram. Дізнавайся першим найважливіші та найцікавіші новини!

Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube telegram Facebook Live
Якщо Ви знайшли помилку в тексті, виділіть слово, натисніть CTRL + Enter і відправте повідомлення в редакцію

Інші новини

Афиша Кременчуга
Ви сповіщаєте про хибодрук в наступному тексті:
Щоб надіслати повідомлення натисніть кнопку "Сповістити про хибодрук". Також можна додати коментар.

Ми в Telegram

Підписатися