Кременчуцька газета
Вівторок, 16 Липня 2024
Facebook Twitter Instagram Кременчуцька газета на Youtube threads telegram

 

 

Ви є тут

Тепер і «Кременчукгаз» кличе на обговорення підвищення тарифу на послуги

20 лютого 2019 16:30

ПрАТ «Кременчукгаз» надає на розгляд споживачів та громадськості проект структури тарифу на послуги з розподілу природного газу на 2019 року.

Приватне акціонерне товариство (ПрАТ) «Кременчукгаз» кличе кременчужан обговорити проект структури тарифу на послуги з розподілу природного газу на 2019 рік та обгрунтування структури тарифу на послуги з розподілу природного газу ПрАТ «Кременчукгаз» на 2019 рік.

Про це повідомляють на сайті підприємства.

1 березня 2019 року о 10:00 за адресою: м. Кременчук, пров. Героїв Бреста, 46 (3 поверх, актова зала) відбудеться відкрите обговорення проекту структури тарифу на послуги з розподілу природного газу ПрАТ «Кременчукгаз» на 2019 р., який діятиме з моменту затвердження НКРЕКП.

Варто зазначити, що в структурі тарифу на природний газ  послуги з розподілу природного газу для споживачів складають 3%. 

Нагадаємо, кременчужани, які не мають лічильників газу у квартирі, можуть їх чекати аж 10 років

Як писала Кременчуцька газета раніше, Уряд зменшив норми споживання газу. Та кременчужани отримали платіжки за газ за завищеними нормами.  

Кабінет Міністрів України відновив знижені норми споживання газу для населення для тих домогосподарств, які не мають лічильників. Тепер норма складатиме 3,29 кубічного метра на людину.

Та за січень кременчужанам нарахували за старими нормами. У Кременчукгазі стверджують, що ніяких рекомендацій щодо зниження норми не надходило. Та все ж рано чи пізно кременчуцьким газовикам треба буде виконувати рішення Уряду. Тож схоже, поспішають встановлювати лічильники на будинки, аби розподіляти між усіма мешканцями спожитий газ. 

 

 

Світлана Павленко

Подпишись на нас

Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube telegram Facebook Live
Если Вы нашли ошибку в тексте, выделите слово, нажмите CTRL+Enter и отправьте сообщение в редакцию

Інші новини

Афиша Кременчуга
Ви сповіщаєте про хибодрук в наступному тексті:
Щоб надіслати повідомлення натисніть кнопку "Сповістити про хибодрук". Також можна додати коментар.

Ми в Telegram

Підписатися