Кременчугская газета
Kremenchuk, Poltava Oblast, Ukraine
Воскресенье, 5 Июля 2020 года
Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube

Вы здесь

Тетяна Одерій, яка виграла конкурс на посаду директора ліцея №4, заявила, що конкурента Джавахішвілі бачить надійним партнером та колегою

 

24 июня 2019 09:00

«Відчуваю тривогу колективу, що ж буде далі? Хочу запевнити, поважаю і ціную кожного, хто щоденно віддає своє серце та знання дітям. Всі кращі традиції будуть збережені і продовжені, а нові - будемо впроваджувати тільки після спільного обговорення».

Кременчужанка Тетяна Одерій (колишній директор школи-садка №15), яка виграла конкурс на посаду директора ліцею №4, заявила, що конкурента Сергія Джавахішвілі (нинішній заступник директора з навчально-виховної роботи ліцею №4) бачить надійним партнером та колегою.

Пост про це Тетяна Одерій виклала у Фейсбуці.

«Мій пост адресований тим, хто вболівав за мене або просто спостерігав за перебігом подій конкурсу на заміщення вакантної посади директора ліцею №4. Дякую всім, хто вірив та підтримував мене, був упевнений в моїй перемозі!
Щиро вдячна колективу та батькам КНВК №15, які з розумінням прийняли моє рішення взяти участь у конкурсі на посаду директора ліцею. Від щирого серця вдячна Любові Василівні Михайлик за професійну допомогу в роки становлення КНВК №15 і просто теплі слова підтримки!!! 
З великою повагою ставлюся до Джавахішвілі Сергія Георгійовича – талановитого педагога, інтелектуала, творчої та креативної людини, який був гідним конкурентом. Сподіваюсь, у подальшому, надійним партнером та колегою для втілення сучасних інновацій.
Пишаюся тим, що працюватиму разом з кращими педагогами нашого міста! Щиросердно шаную традиції ліцею, радію успіхам юних дарувань, тому що в ньому навчається моя донька, діти та онуки моїх друзів, знайомих!
Відчуваю тривогу колективу, що ж буде далі? Хочу запевнити, поважаю і ціную кожного, хто щоденно віддає своє серце та знання дітям. Всі кращі традиції будуть збережені і продовжені, а нові - будемо впроваджувати тільки після спільного обговорення. Сподіваюсь на Вашу підтримку та розуміння!»
,- написала Тетяна Одерій

Нагадаємо, конкурс завершено: більше 80% директорів кременчуцьких шкіл залишились в своїх кріслах.

 Без сенсацій: у Кременчуці на конкурсі директорів шкіл систему не зламали - Джавахішвілі програв Одерій

Вирішальний іспит: за посаду директора кременчуцького ліцею №4 змагаються два кандидати.

 Відсутність конкуренції - не підстава відміняти конкурс: у Кременчуці відмовили кандидатці на посаду директора школи

 

 

Олег Булашев 

Подпишись на нас

Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube telegram Facebook Live
Если Вы нашли ошибку в тексте, выделите слово, нажмите CTRL+Enter и отправьте сообщение в редакцию

Другие новости

Орфографическая ошибка в тексте:
Чтобы сообщить об ошибке, нажмите кнопку "Отправить сообщение об ошибке". Также вы можете добавить свой комментарий.

Мы в Telegram

Подписаться