Кременчуцька газета
Kremenchuk, Poltava Oblast, Ukraine
Неділя, 29 Січня 2023
Facebook Twitter Instagram Кременчуцька газета на Youtube

Ви є тут

У Кременчуці 219 учасникам АТО не виплатили матеріальну допомогу за минулий рік

27 січня 2020 11:00

Тим часом мер Кременчука Віталій Малецький себе і членів своєї команди не ображає. Зарплату собі нараховують у розмірі десятків тисяч і вправно.

Уже завершується перший місяць 2020 року, а 219 кременчужан, які подали заяви на матеріальну допомогу від міста у минулому році, її не отримали.

Кременчуцькій газеті надали відповідь на запит ГО «Координаційний центр об'єднань ветеранів АТО, збройних сил, інвалідів війни, учасників бойових дій, локальних конфліктів і миротворчих місій та волонтерів». Запит стосувався виплати матеріальної допомоги.

 «Ми поцікавились, чи виплатили матеріальну допомогу учасникам АТО за минулий рік. Підняти це питання довелось до того, як до нас почали звертатися і члени нашої громадської організації,  і інші АТОвці з тим, що заяви на отримання матдопомоги написали, а гроші і досі не отримали», - розповів керівник громадської організації Володимир Поляков.

І тут найцікавіше, з міськвиконкому Кременчука повідомили, що у 2019 році із заявами про нарахування матеріальної допомоги звернулось 579 учасників АТО і бойових дій. 

На виплату із міського бюджету передбачили 2 млн 501 тис 854 грн. Але станом на 17 січня 2020 року гроші отримали 360 кременчужан. 

219 особам матеріальну допомогу не виплатили.

 «У своєму запиті ми поцікавились також сумою, яку ще залишилось виплатити за минулий рік. Але нам її не озвучили», - говорить Поляков.

Варто нагадати, що у січні цього року Віталій Малецький нарешті підписав розпорядження «Про надання матеріальної допомоги за рахунок міського бюджету».

Згідно з документом, пропонують надати одноразову матеріальну допомогу 9 членам сімей загиблих у Республіці Афганістан: у сумі 10 тис грн кожному. А також надати одноразову матеріальну допомогу 10 учасникам антитерористичної операції. Тут сума різна від 4 до 7 тис грн. Всього для надання матеріальної допомоги виділити 145 тис грн.

Майже двом десяткам дали матдопомогу, а іншим сотням?

 «Люди вже готові йти в мерію, аби витребувати гроші, що їм належать», - говорить В. Поляков.

І тут найцікавіше: проблеми з виплатою матеріальної допомоги існують давно. Так, Кременчуцька газета писала раніше, що онкохворі не можуть отримати гроші. 

За подачкою – до мерії: матеріальну допомогу у Кременчуці доводиться чекати по півроку.

Тут варто нагадати, що у Кременчуці борги не лише із виплатою матеріальної допомоги. У Кременчуці майже на 3 млн грн недофінансовано проекти Громадського бюджету-2019.

За минулий рік у Кременчуці виник борг за поховання чорнобильців і безхатьків.

А також Малецький докерувався: за два роки утоворилась кредиторська заборгованість по ЖКГ майже у 30 млн грн.

Тим часом мер Кременчука Віталій Малецький себе і членів своєї команди не ображає. Зарплату собі нараховують у розмірі десятків тисяч і вправно. Протягом минулого року Кроеменчуцька газета слідкувала і оприлюднювала рейтинги зарплат топ-чиновників. І тут є чим дивуватися і обурюватися. 

Читайте: Аж кишені не сходяться: рейтинг зарплат кременчуцьких чиновників за грудень 2019 року.

 

 

Світлана Павленко 

Підписуйся на розсилку новин на каналі Telegram. Дізнавайся першим найважливіші та найцікавіші новини!

Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube telegram Facebook Live
Если Вы нашли ошибку в тексте, выделите слово, нажмите CTRL+Enter и отправьте сообщение в редакцию

Інші новини

Афиша Кременчуга
Ви сповіщаєте про хибодрук в наступному тексті:
Щоб надіслати повідомлення натисніть кнопку "Сповістити про хибодрук". Також можна додати коментар.

Ми в Telegram

Підписатися