Кременчуцька газета
Kremenchuk, Poltava Oblast, Ukraine
Неділя, 24 Жовтня 2021
Facebook Twitter Instagram Кременчуцька газета на Youtube

Вы здесь

У Кременчуці майже 80 учнів висловили бажання навчатися дистанційно - тепер всі ходитимуть до одного навчального закладу

 

2 вересня 2020 10:55

Прийом на дистанційну форму навчання триває. 

Кременчуцькі батьки можуть самі обирати форми навчання для своїх дітей.

Про це прем’єр-міністр Денис Шмигаль повідомив 1 вересня.

«Сьогодні в Україні є можливість навчатися як у традиційній формі, так і дистанційній, екстернатній або домашній. Батьки можуть обирати будь-яку з цих форм навчання», - зазначив прем’єр-міністр.

Заклади середньої освіти Кременчука теж працюють по-новому в цьому навчальному році. Директор департаменту освіти міста Геннадій Москалик зазначає, що цього року карантин ввів свої корективи до організації навчально-виховного процесу з дітьми.

Він  звернув увагу на те, що в загальноосвітніх закладах є діти, які мають хронічні захворювання, тому їх вважають найбільш уразливими перед коронавірусом. Батьки таких дітей бажають дистанційного навчання. Організувати його у кожній школі, у кожному класі неможливо, адже таке бажання можуть виявити лише 2-3 дитини на школу. Саме тому, наразі ліцей №13 «Авіор» (єдиний у Кременчуці) проводить набір учнів до 5-11 класів на дистанційну форму навчання. Варто зазначити, що за наявності пакету документів на навчання зараховуються і учні з інших населених пунктів України.

Як повідомив сьогодні «Кременчуцькій газеті» директор цього навчального закладу Віктор Шиян, зараз до 80 учнів висловили бажання навчатися дистанційно і подали документи.

«Щодня звертаються діти і батьки, і ми проджовжуємо прийом. Адже цей експеримент почався не так давно - з середини вересня цього року», -зазначає В. Шиян.

За його словами, в ліцей №13 «Авіор» приймають учнів з 5 класу. Але наразі 5 і 6 класи не набрані. Станом на 1 вересня набрано в навчальний заклад 324 учнів. Та, якщо будуть бажаючі, то укомплектувати колектив можуть і до 550-600 школярів. 

Більш вичерпну інформацію щодо дистанційного навчання надасть директор ліцею Шиян Віктор Михайлович за контактним телефоном: +380 (67) 756 41 77 та головний спеціаліст департаменту освіти Репецька Валентина Павлівна - +380 (67) 833 40 51.

Нагадаємо, Не лякатися, а дізнатися: що чекає на кременчуцьких школярів через декілька днів

 

 

Світлана Павленко

Підписуйся на розсилку новин на каналі Telegram. Дізнавайся першим найважливіші та найцікавіші новини!

Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube telegram Facebook Live
Если Вы нашли ошибку в тексте, выделите слово, нажмите CTRL+Enter и отправьте сообщение в редакцию

 

Інші новини

Афиша Кременчуга
Орфографическая ошибка в тексте:
Чтобы сообщить об ошибке, нажмите кнопку "Отправить сообщение об ошибке". Также вы можете добавить свой комментарий.

Ми в Telegram

Підписатися