Кременчуцька газета
Вівторок, 16 Квітня 2024
Facebook Twitter Instagram Кременчуцька газета на Youtube threads telegram

Ви є тут

У Кременчуці скасовують уроки в Zoom, відбувається ущільнення програми, адже вчителям немає коштів на зарплату: керманич області Лунін вже відреагував!

23 вересня 2022 16:20

Невже освітній фронт не важливий для мера Кременчука Віталія Малецького? Невже він не дофінансовує вчителів на достатньому рівні?

"Сьогодні навчальний матеріал опрацьовуємо в класрум самостійно... Уроків у зумі не буде... У зв’язку з воєнним станом в освіті немає коштів на виплату зарплати вчителям. Ми змущені брати дні за власний рахунок, тому в розкладі будуть зміни... Навчальний матеріал будемо опрацьовувати шляхом ущільнення програми",- такі повідомлення отримують батьки учнів навчальної школи Кременчука.

Батьки обурені, що діти не ходять на заняття, як в інших містах, бо мер Віталій Малецький не встиг до 1 вересня підготувати в навчальних закладах укриття, так ще й вчителі пішли відпочивати, бо їм не платять кошти, а діти тим часом самостійно не в змозі опрацювати матеріал.

Деякі з батьків скаржаться про це у чат-боті (https://t.me/lunin_in_bot) керманича Полтавщини Дмитра Луніна.

І начальник Полтавської обласної військової адміністрації Дмитро Лунін миттєво відреагував на скарги.

"Мені надходять сигнали від батьків, що в деяких школах скасовують онлайн-уроки в зумі. Батькам надходять у шкільних чатах такі повідомлення, мовляв опрацьовувати навчальний матеріал у класрумі необхідно самостійно, бо «у зв'язку з воєнним станом в освіті нема коштів на виплату зарплати вчителям». Усі фінансові зобов'язання державного та обласного бюджетів перед освітянами виконані, всі гроші виплачені і виплачуються. З цим конкретним випадком розбираємося. І прошу, якщо є ще такі прецеденти зі скасуванням уроків, то повідомляйте мені або в Департамент освіти і науки Полтавської ОВА (тел: (0532) 56-51-07 e-mail:[email protected]). Будемо брати на контроль. Освітній фронт є для нас одним із найважливіших. Слава Україні!",- відповів Д.Лунін.

Невже освітній фронт не важливий для мера Кременчука Віталія Малецького? Невже він не дофінансовує вчителів на достатньому рівні? Або що стало причиною того, що в Кременчуці вчителі пішли на відпочинок за власний рахунок?

Цього ми дізнатися наразі не можемо, бо Віталій Малецький, на відміну від керманича Полтавщини Дмитра Луніна та керманича Кременчуччини Олега Лєдніка, не проводить брифінги для ЗМІ. Ми надішлемо відповідний запит пану Малецькому і чекатимемо на офіційну відповідь, яку обов’язково оприлюднимо на сайті "Кременчуцької газети".

Нагадаємо, Невже Малецький почув кременчужан? Депутати погодили організацію змішаної форми навчання у комунальних закладів позашкільної освіти

 

Олег Булашев


"Кременчуцька газета" в соціальних мережах!
Будьте нашими підписниками... і одними з перших дізнавайтесь, що відбувається в Кременчуці та на Полтавщині, а також про резонансні події в Україні.
Не втрачайте шанс читати «гарячі» і цікаві новини першими!
Підписуйтесь на нас:  
Facebook: https://www.facebook.com/kremenchuckagazeta/
Instagram: https://www.instagram.com/kg.ua/
Telegram: https://t.me/kgua_news


Підписуйся на розсилку новин на каналі Telegram. Дізнавайся першим найважливіші та найцікавіші новини!

Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube telegram Facebook Live
Якщо Ви знайшли помилку в тексті, виділіть слово, натисніть CTRL + Enter і відправте повідомлення в редакцію

Інші новини

Афиша Кременчуга
Ви сповіщаєте про хибодрук в наступному тексті:
Щоб надіслати повідомлення натисніть кнопку "Сповістити про хибодрук". Також можна додати коментар.

Ми в Telegram

Підписатися