Кременчугская газета
Kremenchuk, Poltava Oblast, Ukraine
Среда, 27 Мая 2020 года
Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube

Вы здесь

Як карантин вплинув на поведінку споживачів газу: інтерв'ю зі співробітниками Центру Обслуговування Громадян Кременчукгазу

 

23 мая 2020 16:00

Епідемія коронавірусу та введення карантину вплинули на багато різних аспектів нашої роботи. Які зміни відбулись в роботі Центру Обслуговування Громадян розповідають начальник відділу - Анастасія Гавва та заступник начальника – Марія Михайленко.

1. Чи змінилась на Вашу думку робота ЦОС за два місяці карантину? Якщо так - яким чином?

Звісно ця ситуація змінила наш звичайний режим роботи. На період карантину підприємству довелось зменшити кількість адміністраторів ЦОС, необхідних для оперативного виконання роботи, оптимізувати графік роботи, організувати транспортування працівників.

Що стосується споживачів, їм тепер необхідно зв’язуватись з нами по телефону та в електронному вигляді, відскановувати/фотографувати документи, надсилати їх на нашу адресу. Бувають ситуації, коли це уповільнює і затримує темпи обслуговування, але, в загальному, всі справляються дуже гарно. Ми налагодили всі можливі засоби зв'язку: електронна пошта, Viber, Telegram, WhatsApp, Facebook, особистий кабінет, форма звернення на офіційному сайті.

 

2. З якими питаннями зараз найчастіше звертаються на гарячу лінію ЦОС?

Найпоширенішими зверненнями є:

- Проектні роботи, видача технічних умов, приєднання до газових мереж;

- Підключення до системи газопостачання в зв’язку з поверненням до місця проживання (відключення по заяві);

- Встановлення або заміна лічильника газу, зупинка лічильника, термін повірки лічильників газу;

- Аварійні відключення абонентів;

- Поточні ремонти/заміна газового обладнання;

- Показники лічильників, питання по нарахуванню;

- Діючі тарифи на розподіл природного газу та норми споживання;

- Відключення юридичних осіб від системи газопостачання на літній період.

3. Як Ви вважаєте, чи збільшився рівень тривожності у споживачів? Частіше стали телефонувати? Висловлюють хвилювання через новий спосіб оплати?

Рівень тривожності однозначно збільшився, але ми тримаємо все під контролем і намагаємося будь яким чином заспокоїти споживача та пояснити, як потрібно діяти. Як правило, деякі споживачі не готові прийняти ситуацію, відступити від звичного прийому та перейти на дистанційне обслуговування. Хвилювання через новий спосіб оплати послуг виникає здебільшого у людей похилого віку. Ми в таких випадках радимо звернутися за допомогою до рідних, сусідів, знайомих, і все вирішується дуже швидко, всі йдуть один одному на допомогу.

Чи частіше стали телефонувати? Враховуючи, що до карантину споживачі приходили особисто, то зараз - звісно. Звертаються більше ті, хто під час карантину робить ремонт або реконструкцію в оселях. Постійними залишаються питання пов'язані з аварійними, невідкладними ситуаціями.

4. Які зміни відбулись в користуванні споживачів особистим онлайн-кабінетом?

Так, в умовах поширення епідемії коронавірусу споживачі активніше використовують переваги онлайн-сервісу для дистанційної передачі показників лічильника та проведення платежів. На сайті є покрокова інструкція та форма зворотного зв’язку. Тому, навіть якщо в споживачів і виникають проблеми з реєстрацією/передачею даних/здійсненням платежів, це дуже швидко вирішується.

5. Чи збільшилась кількість “хибних викликів”? Буває таке, що споживачі телефонують без нагальної потреби? Можливо, були якісь цікаві запроси від споживачів?

Так складається, що хибних викликів в нашій роботі практично не буває. Скоріше за все – тому, що споживачі починають бити на спалах, на жаль, вже в крайньому випадку. Тому без нагальної потреби дзвінків практично немає.

6.  Які трапляються курйози в роботі під час карантину?

Курйозні випадки звичайно трапляються, але, на жаль, вони не веселі, а драматичні. Високий відсоток цих випадків - це самовільне підключення до системи газопостачання. І тут…з чим ми тільки не стикались. Кмітливість та винахідливість деяких споживачів на вищому рівні, проте супроводжуються ці якості безвідповідальністю за своє життя та життя оточуючих.

7. Траплялось таке, що співробітників Кременчукгазу не пускали в домівки через режим карантину?

На період дії карантину було припинено планові обходи осель споживачів. Мінімізовані контакти з людьми. У ПрАТ «Кременчукгаз» розроблені спеціальні інструкції для співробітників і проведено інструктаж. Всі співробітники забезпечені особистими та дезінфікуючими та захисними засобами. Залишаються тільки планові обходи зовнішнього газопроводу та його ремонт, виїзд спеціалістів згідно заявок самих споживачів. Тому проблем з потраплянням в оселі для перевірки обладнання особливо не виникає.

Звісно, працює аварійна служба 104, цілодобово проводяться аварійно-відновлювальні роботи.

Прес-служба ПрАТ "Кременчукгаз"

Підписуйся на розсилку новин на каналі Telegram. Дізнавайся першим найважливіші та найцікавіші новини!

Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube telegram Facebook Live
Если Вы нашли ошибку в тексте, выделите слово, нажмите CTRL+Enter и отправьте сообщение в редакцию

Другие новости

Орфографическая ошибка в тексте:
Чтобы сообщить об ошибке, нажмите кнопку "Отправить сообщение об ошибке". Также вы можете добавить свой комментарий.

Мы в Telegram

Подписаться