Кременчугская газета
Kremenchuk, Poltava Oblast, Ukraine
Четверг, 27 Февраля 2020 года
Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube

Вы здесь

Як у Кременчуці надають сервісні послуги платникам податків

20 января 2020 16:00

Інформує податкова.

Центри обслуговування платників Кременчуцького управління Головного управління ДПС у Полтавській області надає широкий спектр безкоштовних послуг для платників податків та громадян. Платники мають змогу звернутися до ЦОП для отримання консультаційних, інформаційних, адміністративних послуг та подати податкову звітність.

Так, за січень-грудень 2019 року ЦОП надано понад 48,5 тисяч адміністративних послуг. Крім того, у 2019 році на податковий облік взято 3185 новостворених платників. Протягом року прийнято 65,5 тисяч документів податкової та іншої звітності, поданої платниками податків на паперових носіях, а також шляхом імпортування з електронного носія.

Щодо структури наданих адміністративних послуг, вже традиційно найпопулярнішою залишається послуга з видачі картки платника податків та внесення до паспорта громадянина України даних про реєстраційний номер облікової картки платника податків з Державного реєстру фізичних осіб-платників податків. В структурі наданих адмінпослуг за 2019 рік  зазначена послуга займає 35,7 відсотки (17 347 картки платника податків).

Крім того, популярними є такі адміністративні послуги: реєстрація платника єдиного податку (зареєстровано 4160 платника); надання витягу з реєстру платників єдиного податку (видано 5279 витягів); видача довідки про відсутність заборгованості (1894 довідки); реєстрація книг обліку доходів та  доходів і витрат платникам єдиного податку (зареєстровано 4102 книги); видача відомостей з ДРФО про суми/джерела виплачених доходів та утриманих податків (видано 9495 довідок); реєстрація книг обліку розрахункових операцій (зареєстровано 4098 КОРО); реєстрація реєстратора розрахункових операцій (зареєстровано 586 РРО).

Повний перелік адміністративних послуг, які надаються у Центрі обслуговування платників, можна переглянути на інформаційних стендах та на офіційному субсайті ГУ ДПС у Полтавській області https://poltaval.tax.gov.ua.

Центр обслуговування платників Кременчуцької ДПІ Кременчуцького управління  знаходиться за адресою: м. Кременчук, вул. Троїцька, 76.

Центр надає послуги щоденно в робочі дні з 9-00 до 18-00 год., у п’ятницю – з 9-00 до 16-45 год. (обідня перерва – з 13-00 до 13-45 год.), субота та неділя – вихідні.

 

 

Кременчуцьке управління Головного управління  ДПС у Полтавській області

Підписуйся на розсилку новин на каналі Telegram. Дізнавайся першим найважливіші та найцікавіші новини!

Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube telegram Facebook Live
Если Вы нашли ошибку в тексте, выделите слово, нажмите CTRL+Enter и отправьте сообщение в редакцию

Другие новости

Афиша Кременчуга
Орфографическая ошибка в тексте:
Чтобы сообщить об ошибке, нажмите кнопку "Отправить сообщение об ошибке". Также вы можете добавить свой комментарий.

Мы в Telegram

Подписаться