Кременчуцька газета
Вівторок, 5 Грудня 2023
Facebook Twitter Instagram Кременчуцька газета на Youtube threads

Ви є тут

Яку замовити поліграфію для проведення бізнес-заходів

30 вересня 2022 14:40

 

Регулярні конференції, семінари, майстер-класи стали нормою комерційного спілкування. Подібні тематичні заходи створюють для підтвердження іміджу компанії, просування нового товару чи послуги на ринку. Також спільні бізнес-зустрічі – це ефективний спосіб обміну досвідом між партнерами. Київська друкарня «Хамелеон К» спеціалізується на оперативному друці поліграфії будь-яких видів та форматів. Обирайте ефективну друковану продукцію для ваших корпоративних подій.

Брендовані блокноти

Не варто думати, що масова диджиталізація йде виключно на користь розвитку компанії. Сучасні цифрові технології варто вміло поєднувати з маркетинговими інструментами, які вже добре перевірені часом. Серед них – корпоративна поліграфія. Вона якнайкраще працює на впізнавання та запам’ятовування бренду. Адже логотип, який часто повторюється на поліграфії компанії, швидко фіксується зоровою пам’яттю.

Як можна використовувати блокноти з лого:

  • роздавати всім учасникам бізнес-заходу;
  • розсилати в якості презентів партнерам;
  • вручати постійним клієнтам при черговій купівлі товару чи оформленні послуги;
  • для фіксації відповідей у блокнотах під час проведення анкетування, опитувань.

Кишенькові календарики

Це компактний і дуже бюджетний вид корпоративної поліграфії. Замовляючи тисячні тиражі, можна вигідно зекономити на друці завдяки оптовим цінам. Календарики можна вручати всім учасникам бізнес-заходів без винятку. Перевага в тому, що більшість офісних працівників часто користуються календарями. Тож ваша промопродукція буде корисною і актуальною протягом цілого року. Для нагадування бренду в календарики ненав’язливо проставляється логотип, слоган, основні контактні дані компанії.

Фірмові папки

Презентації та промоакції завжди передбачають вручення роздруківок. На аркушах розписані інструкції, детальні умови купівлі, прайси тощо. Аби матеріали були гарно оформлені та зручно зберігалися в єдиному місці, компанії замовляють виготовлення корпоративних папок. Вони створюються з цупкого паперу, можуть мати спеціальні кишеньки для фіксації документів. На папках додатково друкуються контакти, коротко описується профіль компанії.

Фірмові бланки

Коли комерційна пропозиція чи промоматеріали надруковані на аркушах з корпоративною символікою – це викликає ще більше довіри до компанії та її діяльності. Для проведення бізнес-заходів варто замовляти виготовлення брендованої поліграфії в комплексі. Тож інформація, надрукована на корпоративних бланках, ідеально узгоджується із папками з елементами айдентики.

Матеріали для роздачі

У залежності від масштабності та призначення бізнес-заходу, може виникати необхідність додаткового промотування товару, послуги компанії. Адже на подібні семінари чи презентації запрошується відповідна категорія учасників. Це партнери по бізнесу, постійні клієнти чи нові потенційні покупці. Отже, варто по максимуму донести інформацію про цінність продукту чи нової лінійки товарів.

Яку поліграфію можна вручати гостям бізнес-події:

  • рекламні листівки;
  • буклети чи брошури зі стислим описом продукції;
  • фірмові каталоги з розгорнутим описом товарів, послуг;
  • наліпки із фірмовою символікою для запам’ятовування бренду.

Якщо для проведення заходу необхідне створення певної атмосфери, то варто використовувати фірмовий інтер’єрний антураж. Це виготовлення тематичних брендованих постерів чи фону для фотозони. На сайті xprint.com.ua є можливість ознайомитися з різними видами рекламної поліграфії, оформити онлайн-замовлення на друк чи отримати корисну консультацію від спеціалістів типографії.

На правах реклами

"Кременчуцька газета" в соціальних мережах!
Будьте нашими підписниками... і одними з перших дізнавайтесь, що відбувається в Кременчуці та на Полтавщині, а також про резонансні події в Україні.
Не втрачайте шанс читати «гарячі» і цікаві новини першими!
Підписуйтесь на нас:  
Facebook: https://www.facebook.com/kremenchuckagazeta/
Instagram: https://www.instagram.com/kg.ua/
Telegram: https://t.me/kgua_news


Підписуйся на розсилку новин на каналі Telegram. Дізнавайся першим найважливіші та найцікавіші новини!

Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube telegram Facebook Live
Якщо Ви знайшли помилку в тексті, виділіть слово, натисніть CTRL + Enter і відправте повідомлення в редакцію

Інші новини

Афиша Кременчуга
Ви сповіщаєте про хибодрук в наступному тексті:
Щоб надіслати повідомлення натисніть кнопку "Сповістити про хибодрук". Також можна додати коментар.

Ми в Telegram

Підписатися