Кременчугская газета
Kremenchuk, Poltava Oblast, Ukraine
Понедельник, 21 Сентября 2020 года
Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube

Вы здесь

Закинутий та розораний аеродром під Кременчуком знову передали у користування

 

24 октября 2019 17:15

Однак деякі депутати зауважують, що об'єкт абсолютно не інвентаризований і у питанні варто розбиратися. 

Сьогодні на сесії міськради розглядали 14 питання: «Про продовження терміну дії договору позички цілісного майнового комплексу аеродрому в селищі Потоки Кременчуцького району».

У ході обговорення депутат Оксана Піддубна запропонувала зняти питання на доопрацювання та провести інвентаризацію майнового комплексу.

Ми маємо зробити інвентаризацію майнового комплексу. Адже у мене є інформація, що його частини не існує. І вже тоді зможемо зрозуміти: за що будемо отримувати частину позички – чи за все, чи за частину.

Депутатка нагадала, що є лист від авіаційно-технічного спортивного клубу товариства сприяння обороні України за підписом керівника Захарченка.

«Прошу кошти від ПРАТ ВФ «Україна» на розміщення обладнання на вежі згідно договору від 2005 року у сумі 17 тис 667 грн використати на погашення боргів із надання послуг електропостачання. Потрібно розібратися. А тоді розуміти, які приміщення ми надаємо у позичку. Я розумію, що ми не звикли глибоко вивчати такі питання, але тим не менше потрібно його вивчати», - звернулася Піддубна.

Слово дали причетному до авіації депутату та юристу Олександру Прокопу. Він повідомив, що у об’єкта є технічний паспорт.

«І якщо там не буде хоча б якихось дій – там з часом буде купа цегли. Також, як мені відомо, там планують відновити взлітну смугу. Також ми хочемо розвиток авіації у нашому місті. Я не бачу ніяких проблем, щоб ми не надали в позичку цей об’єкт», - відповів О.Прокоп.

Далі слово взяв розробник договору сервітуту керівник управління молоді та спорту Олександр Мазур.

«Так, дійсно у 2005 році після звернення колег до депутатів цей майновий комплекс вирішили передати із обласної власності до територіальної громади Кременчука. Тож усе, що знаходилося на балансі аеропорту «Полтава», об’єкт передали комітету із фізичної культури та спорту. Усі об’єкти аеропорту зазначені у праві власності. Дійсно, упродовж років цільових бюджетних коштів на утримання об’єкту не виділялося. За той час у клубу змінилося керівництво. І сподіваюся, уже з урахуванням нового складу стан справ піде на краще», - сказав Мазур.

Також він сказав, що там щорічно відбувається інвентаризація. Та що всі акти на майно викладені у відповідному акті. Додав, що об’єкт обіцяли утримувати у нормальному стані після передачі його в позичку.

«Там по факту можуть здійснюватися інвестиції у розвалини. Там справді сідають літаки, коли не розоране поле, деякі із них» АТСК-ТСОУЛ має підвішений стан», - прокоментував мер.

 Далі запитав, чи має це АТСК відношення до бази під мостом. Це підтвердили.

«Фактично, це своєрідний бізнес-сегмент, який частину земельних ресурсів після розпаду Радянського Союзу переключив на себе. І досі цим користуються його відголоски. Давайте в 100-те йому дамо можливість відродити авіацію», - сказав Малецький.

Тож підприємству дали можливість користування до 2022 року. Зауважили лише про те, що колись там селищний голова ігнорував звернення до нього депутатів та міськради з 2008 по 2010 років.

Зауважили також, що земля, виділена під сервітут – має бути нерозораною. Та що там через сінокосіння та інші роботи є проблеми для гелікоптерів.

Пропозицію Піддубної не підтримали. Питання в цілому погодили.

Дивіться: Онлайн-трансляція: XXXIX сесія Кременчуцької міської ради 24 жовтня 2019 року

 

 

Аріна Алініна

Підписуйся на розсилку новин на каналі Telegram. Дізнавайся першим найважливіші та найцікавіші новини!

Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube telegram Facebook Live
Если Вы нашли ошибку в тексте, выделите слово, нажмите CTRL+Enter и отправьте сообщение в редакцию
 

Другие новости

Орфографическая ошибка в тексте:
Чтобы сообщить об ошибке, нажмите кнопку "Отправить сообщение об ошибке". Также вы можете добавить свой комментарий.

Мы в Telegram

Подписаться