
Засідання адмінкомісії.
У Кременчуці пройшло засідання адміністративної комісії, на якому розглянули протоколи на містян за порушення громадського порядку і правил благоустрою.
На розгляд членів комісії потрапив протокол, виписаний на досить зухвалого містянина. 14 березня, о 15:00, чоловік захарастив територію на вул. Вадима Пугачова будівельним сміттям та іншими відходами.
Судячи з фото, чоловік накидав у купу багато різного сміття, серед якого – дві бетонні плити.
Інспектор з питань благоустрою не лише виписав протокол та зробив фото доказ порушення, а й як це має бути, взяв письмові свідчення у притягуваного до відповідальності. Останній написав, що обов’язок прибирати територію не входить до його повноважень.
«Хай знає», - сказали на адмінкомісії та призначили громадянину штраф – 1190 грн.
Артем Кузьменко
Фото ілюстративне






























































