
Проєкт рішення виконкому.
На засіданні виконавчого комітету Кременчуцької міської ради планують розглянути питання про демонтаж і евакуацію двох окремо розташованих рекламних конструкцій, встановлених без правовстановлюючих документів.
Відповідно до проєкту рішення, йдеться про рекламні засоби, що належать ТОВ «РА «Промо – Люкс» і розташовані на проспекті Свободи:
-
у районі будинку №10 (квартал 101);
-
у районі будинку №10-Г (квартал 101).
У разі, якщо власник не прибере конструкції самостійно, комунальне підприємство «Благоустрій Кременчука» здійснить демонтаж та евакуацію протягом 15 днів із моменту ухвалення рішення. Також підприємство має забезпечити тимчасове зберігання демонтованого майна та прибирання території.
За потреби відключення конструкцій від електромереж виконуватимуть АТ «Полтаваобленерго» та КП «Міськсвітло». Контроль за дотриманням порядку під час демонтажу покладено на КП «Муніципальна варта» у взаємодії з КП «Благоустрій Кременчука».
Світлана Павленко
Фото ілюстративне































































