
Оперативна інформація.
У Семенівській громаді нарешті вдалося повністю ліквідувати пожежу на торфовищі, що виникла поблизу села Заїчинці.
За офіційними даними, займання сталося 23 серпня о 08:25. Вогонь поширився на торфовище, що значно ускладнило гасіння. Рятувальники працювали безперервно кілька діб, аби локалізувати та ліквідувати небезпечне займання.
Станом на 09:40 25 серпня пожежу вдалося повністю загасити.
До гасіння були залучені сили 8-ї Державної пожежно-рятувальної частини — автоцистерна ЗІЛ-2,4 т (6х6) та 4 рятувальники особового складу. Також допомагали вогнеборці Семенівської місцевої пожежної охорони — автоцистерна ЗІЛ-4 т (6х6) та 3 чоловіки особового складу.
Завдяки злагодженій роботі вдалося не допустити поширення вогню на більші площі та ліквідувати небезпеку для місцевих жителів.
Нагадаємо, У Кременчуцькому районі рятувальники другу добу гасять пожежу торфу
За матеріалами управління ДСНС Полтавщини




























































