
У Кременчуцькому районі матір оштрафували за неналежне виконання батьківських обов’язків.
У Кременчуцькому районі місцева жінка отримала адміністративний штраф за неналежне виконання батьківських обов’язків. Подія сталася ще 7 жовтня 2025 року, коли, за даними поліції, жінка перебувала у стані алкогольного сп’яніння у присутності свого сина.
Ця поведінка, на думку правоохоронців, негативно впливала на моральний та духовний розвиток дитини. Раніше жінка вже притягувалася до відповідальності за подібне правопорушення у листопаді 2024 року.
Суд визнав дії матері повторним порушенням і призначив штраф у розмірі 1 700 гривень.
Крім того, до державного бюджету стягнуто судовий збір у сумі 605,60 грн.
Постанова набирає чинності з моменту вручення.
Правоохоронці нагадують батькам про обов’язок створювати належні умови для життя, навчання та виховання дітей і закликають відповідально ставитися до своїх обов’язків, адже повторні порушення тягнуть за собою адміністративну відповідальність.
Марина Соловей






























































