15 червня 2018 10:20
Перегляди: ...

Матеріали за одним випадком передали в правоохоронні органи.
Інформацію про результати роботи Полтавського рибоохоронного патруля з 8 по 14 червня оприлюднила начальник Управління Державного агентства рибного господарства у Полтавській області Оксана Кулинич на своїй сторінці у Фейсбук.
За її повідомленням, за минулий тиждень викрили 115 порушеннь, серед них 19 грубих та 2 порушення порядку придбання та збуту риби. Також затримали 169 кг незаконно добутої риби та вилучили 57 заборонених знаряддя лову.
Усього за минулий тиждень рибоохоронний патруль розрахували 14 тис. 329 грн збитків, завданих рибогосподарській галузі та наклали 3 тис. 655 грн штрафів. Матеріали за одним випадком передали в правоохоронні органи.
Антоніна Озерна
Если Вы нашли ошибку в тексте, выделите слово, нажмите CTRL+Enter и отправьте сообщение в редакцию





























































