23 травня 2019 18:00
Перегляди: ...

Кіно в ПІ.
Цією п’ятниці, 24 травня, о 18.30 в Просторі ідей, що по вул. Софіївській, 36-Б відбудеться перегляд фільму «Анджело». Про це повідомили на сторінці Європейського клубу в мережі Фейсбук.
За сюжетом, аодії розвиваються у Відні початку XVIII століття. Африканський хлопчик-раб Анджело потрапляє під опіку графині: вона вирішує хрестити його і дати йому освіту. Досягнувши повноліття, Анджело стає знаменитим талісманом віденського двору, поки не вирішує таємно одружитися на білій жінці.
Фестиваль «Тиждень австрійського кіно» проводить в Україні Австрійський культурний форум та компанія «Артхаус Трафік».
https://www.facebook.com/oesterreichisches.kulturforum.kiew/
https://www.facebook.com/ArthouseTraffic/
Ніка Назарова
Если Вы нашли ошибку в тексте, выделите слово, нажмите CTRL+Enter и отправьте сообщение в редакцию






























































