22 серпня 2019 10:00
Перегляди: ...

Відібрали золото, гроші і телефон.
Вчора ввечері, 21 серпня, у Кременчуці напали на мешканця міста Дніпро.
Як повідомляють патрульні, подія трапилася по вул. Троїцькій.
Потерпілий розповів, що, гуляючи містом, відчув удар ззаду. З його шиї зірвали золотий ланцюжок та витягли з кишені 300 доларів і айфон.
Чоловік встиг розгледіти, що на нього напали троє в спортивних костюмах.
Оглянувши прилеглу територію, правоохоронці підозрілих осіб не виявили.
На місце подіі викликали слідчо-оперативну групу.
Антоніна Озерна
Если Вы нашли ошибку в тексте, выделите слово, нажмите CTRL+Enter и отправьте сообщение в редакцию




























































