
Старшого лейтенанта поліції розкритикували в мережі.
Відомий кременчуцький активіст та автоадвокат Евгений Наухатько розмістив пост у Фейсбуці, де критикує заступника командира батальйону патрульної поліції Сергія Мельника.
«Заступник командира БПП в м.Кременчук управління патрульної поліції Кременчука старший лейтенант поліції Сергій Мельник - НЕ ЗНАЄ ЗАКОНОДАВСТВО...»,- пише Евгений Наухатько
Виявляється С.Мельник розглянув скаргу на скасування постанови за правопорушення і надав відповідь, в якій постанову залишив без змін, а скаргу без задоволення і при цьому спирався на п.3 ст. 293 КУпАП.
Евгений Наухатько пише, що ст. 293. «Розгляд скарги на постанову по справі про адміністративне правопорушення,пункт 3» - скасовує постанову і закриває справу.
Тож, якщо С.Мельник застосував пункті 3 ст.293 він повинен був скасувати постанову і справу закрити.
«… але на скільки потрібно бути безграмотною людиною, посадовою особою, щоб надати ось таку відповідь. Чи потрібна нам у місті така безграмотна людина? Що ви про це думаєте?»,- написав активіст.
Нагадаємо, так що ж таке, в.о. командира батальйону патрульних Кременчука Мельник, схоже, нахабно бреше ЗМІ: це помилка або традиція?
Колишній головний патрульний коп Кременчука Мельник завдання мінімум виконав.
Марина Соловей






























































