
" Для мене ця людина пов'язана з юністю, одна з творців газети міської ради "Вісник Кременчука".
Закордоном померла відома кременчуцька журналістка - Людмила Вікторівна Синельова.
Про це на своїй сторінці пише колишній головний редактор газети "Вісник Кременчука" Юлія Билина
"... Дізналася, що пішла у кращий світ Людмила Вікторівна Синельова.
Для мене ця людина пов'язана з юністю, одна з творців газети міської ради "Вісник Кременчука" (в той буремний період 90-х газета була альтернативою компартійного пропагандистського органу й сам факт її створення був великим досягненням демократичних змін у країні й місті). Кожен працівник "Вісника" для мене тоді був величезним авторитетом і прикладом. Людмила Вікторівна запам'яталася своєю інтелігентністю, відкритістю, толерантністю.
Потім вона реалізувала свою мрію й вирвалася в Париж. Ми бачилися рідко. Але коли вона приїжджала до міста, була уособленням жіночності й мудрості. Здавалося, час не владний над нею... Було дуже цікаво спілкуватися й здавалося, у нас ще багато часу для зустрічей... Про Францію, про українську діаспору там, про особливості західної журналістики...
Не склалося.:(
Спочивайте з миром, Людмило Вікторівно! Й дякую за подаровану розкіш спілкування!",- пише пані Билина.
" Ми працювали разом у тому складі, складі першого "Вісника...". Немає слів... ДУже жаль. Пухом ВАм земля, Людмила Вікторівна... Сумуємо і будемо пам"ятати...",- додає тепер вже відомий столичний журналіст Анатолій Гаркуша
" Царствие небесное Людмиле, вечная память. Она была хорошим человеком",- зазначає Ирина Федько
"Кременчуцька газета" також висловлює співчуття рідним Людмили Вікторівни.
Нагадаємо, наприкінці грудня 2019 року помер кременчуцький журналіст Едуард Севастьянов.
Олег Булашев






























































