Кременчуцька газета
Джерело погодних даних: місяць погода Кременчук
Понеділок, 29 Червня 2026

Ви є тут

Кременчужанин TOM SODA вривається на танцполи з новим треком після дворічної перерви

9 червня 2021 12:10
Перегляди: ...

Кременчужанин, який нині живе і працює в Києві, випустив нову пісню і присвятив її всім кременчуцьким танцюристам.

Tom Soda презентує сингл «Танцы» відразу в трьох стилях. Трилогія «Танцы» - це лід-сингл в жанрі поп, акустична версія і клубний мікс. Оригінальна поп-версія - ностальгія по 2000-м в сучасному звучанні; в акустиці використані виключно живі інструменти; а клубний мікс - це потужний бас, прискорений темп і качовий біт.

«Після дворічної перерви я повністю переглянув свій підхід до музики та зрозумів, що мені мало випустити трек в одній інтерпретації. Можу сказати точно, що під оригінальну версію я буду виступати на концертах, акустика для камерних пляжних вечірок з коктейлем біля багаття, а під ремікс однозначно буду відриватися в клубі», - розповідає Tom Soda.

 

Всі три версії самодостатні, але є те, що їх об'єднує, - єдиний культурний меседж. На створення треків артиста надихнула культура Латинської Америки та Куби, де прямо на вулицях перехожі під звуки гітар музикантів, не соромлячись, танцюють сальсу або бачату.

Над кожним аранжуванням працював окремий саунд-продюсер. Таким чином Tom Soda намагається дати можливість реалізувати себе своїм колегам в той час, коли музична індустрія переживає кризу. Над оригіналом треку працював Петро Берестенко, над акустичною версією - Віталій Попович, а над реміксом - земляки Tom Soda з міста Кременчук - проєкт PROBASS Δ HARDI. Також в сингл входять інструментальні версії треків для тих, хто любить співати в караоке або захоче записати кавер або поставити танець.

Tom Soda - професійний танцюрист в минулому, має звання кандидата в майстри спорту з бальних танців. Піснею «Танцы» артист ділиться зі своїми слухачами власним світом танців. Можливо, хтось із них захоче стати його частиною.

 

«Пісня «Танцы» - це моя ностальгія по вечірках і танцювального минулого. Цим треком я хочу висловити подяку своїм тренерам і сім'ї за вкладену в мене любов до цієї естетики. Мені дуже не вистачало такого самовираження в музиці і я вирішив, що настав час це зробити. А ще хочу підкреслити, що можна зробити щось вартісне без продюсерів та інвесторів, дотримуючись власних мрій. Кожен може бути й стати, ким захоче, причому в будь-який момент! Бажаю вам нескінченних танців на кінчиках пальців протягом усього життя, якщо ви розумієте, про що я», - посміхаючись, коментує Tom Soda.

 

Tom Soda (Артем Карпенко) - співак, композитор, поет, режисер, сам собі продюсер, учасник «Х-фактор» (2 та 3 сезон). З 2017 року співпрацює з українським лейблом» «Moon Records». За плечима артиста 5 років творчості, 8 синглів й 2 відеороботи.

Нагадаємо, Концерт на даху: співак і композитор з Кременчука TOM SODA вперше виступив з програмою "Акустика"

Співак і композитор, який народився в Кременчуці, Tom Soda: «Чи варто бути авантюристом, все кидати і йти на зустріч своїй мрії? Безумовно так!"

 


"Кременчуцька газета" в соціальних мережах!
Будьте нашими підписниками... і одними з перших дізнавайтесь, що відбувається в Кременчуці та на Полтавщині, а також про резонансні події в Україні.
Не втрачайте шанс читати «гарячі» і цікаві новини першими!
Підписуйтесь на нас:  
Facebook: https://www.facebook.com/Kremenchukgazeta
Instagram: https://www.instagram.com/kg.ua/
Telegram: https://t.me/kgua_news
Threads: https://www.threads.net/@kg.ua
YouTube: https://www.youtube.com/channel/@Кременчуцькагазета
TikTok: https://www.tiktok.com/@krem.gazeta


Читайте Кременчуцьку газету в Google News - натисніть Підписатися
Якщо Ви знайшли помилку в тексті, виділіть слово, натисніть CTRL + Enter і відправте повідомлення в редакцію

Інші новини

Афиша Кременчуга
Ви сповіщаєте про хибодрук в наступному тексті:
Щоб надіслати повідомлення натисніть кнопку "Сповістити про хибодрук". Також можна додати коментар.

Ми в Telegram

Підписатися