Кременчуцька газета
Kremenchuk, Poltava Oblast, Ukraine
П'ятниця, 25 Червня 2021
Facebook Twitter Instagram Кременчуцька газета на Youtube

Вы здесь

Бліц-опитування «Кременчуцької газети»: зірки української естради - про коронавірус та нові таланти, які розкрилися у них під час локдауну

2 червня 2021

На наші запитання нам відповідали Павло Зібров, Іво Бобул, Катерина Бужинська, Андрій Князь, Ніколо Петраш, Петро Чорний, Олександр Кварта, Ольга Зеленська та Toni Nikolson.

Днями «Кременчуцька газета» побувала у Полтаві на вечері пам’яті солістки гурту «Фрістайл» Ніни Кірсо. Саме там ми поспілкувалися із зірками української естради про те, як коронавірус показав, що інколи треба рухатися або розвиватися за якимось новим напрямком. Ми запитали - чи є у планах артистів опанувати щось нове, а, можливо, у них є таланти, про які вони дізналися під час локдауну.

Улюбленець жінок і володар найспокусливіших вусів Павло Зібров, який тяжко перехворів на COVID-19, розповів, що під час коронавірусу сам все робив на городі, у садку і на ставку.

«Я відправив одного охоронця, бо у мене їх було двоє, а замість одного працював сам Павло Зібров», - каже співак. А ще він додає, що його новим хобі стало готувати на мангалах для родини і через це поправився на 3-4 кг. І безумовно, під час пандемії він економив.

«Розпальцовкі закінчилися. Банка, яка була, то вона за цей рік-півтора так присіла дуже гарно, тому распальцовки прибрали», - зазначив П.Зібров.

А ось співак Петро Чорний заявив, що в період карантину розкрив в собі новий талант - зміг, навіть, у домах вже виступати, не лише на сцені.

«На сцені можна інколи «відмазатися під фанеру». А коли тебе запрошують у дім, там вже як тарифікація, там треба ковбасити. Тому деякі артисти: «Ой, я ніколи собі не дозволю». Дозволите. Гроші не балують, але милують», - каже П.Чорний.

Композитор та співак Ніколо Петраш впевнений, що під час карантину у нього з’явилося більше працездатності.

«В кризу трохи ти акумулюєш свій організм на ще більшу роботу. Тому що просидіти стільки: практично півтора року всі артисти без роботи, без заробітків, ми ж не в США чи у Європі, де на авторські (права, - ред.) можна жити. Ти починаєш більше працювати вже на потім. Я дуже багато написав красивих пісень», - каже Н.Петраш.

Співачка Катерина Бужинська зазначає, що під час карантину у неї була трохи депресія, адже не було спілкування з глядачем.

Щодо нового хобі, то вона почала вирощувати квіти, смачно готувати, займатися розвиваючими іграми з дітьми.

Співак Toni Nikolson (Антон Якубовський) запевняє, що нових талантів в собі він за рік пандемії не знайшов.

«Але проте, якщо говорити про якісь паралельні види діяльності, я замислювався про те, аби повернутися до викладання. За професією я викладач вокалу і маю визначений стаж, не дивлячись на те, що виглядаю на 17 років. Думаю зараз зайнятися цим паралельно», - каже молодий співак.

Співак Андрій Князь під час карантину почав малювати картини.

«Намалював дві картини. Я не скажу, що це для заробітку, більше для задоволення – не було, що робити. Потім, я люблю готувати і багато нових страв для себе відкрив і багато почав готувати. Звичайно, що це вдарило по моїй фігурі, але, слава Богу, зараз це все зупинилося. Можливо, я почав втілювати одну із своїх мрій на рахунок ферми, але це не ферма – це є город. Я поїхав під час карантину минулого року, травень - червень – липень  і все літо я був на городі, я садив городину, я від того кайфував, що я завжди на природі, я завжди на землі. І під час цього я й писав собі пісні. До речі, маю написаних мною десь 10 пісень, які зараз втілюю у життя», - каже А.Князь.

Під час пандемії співак Олександр Кварта відкрив свою студію медіа-продакшину «Кварта-продакшн» і мріє зняти кіно.

«Зараз я частіше всього як і відеооператор і відеорежисер. Ми знімаємо і робимо якісь кліпи і для дітей. І та сама моя педагогічна освіта пригодилася для роботи з дітьми. Зміни є. Тому, що менше на сцені виступав за ці понад півтора роки. Я більше «вдарився» у кіно і відеовиробництво. На Youtube  і на «Кварта-продакшн» можна дивитися. Ми зайнялися прямими ефірами, що зараз дуже актуально, проводимо прямі ефіри концертів, виступів. В мене в планах давно було зняти кіно, але я все ближче до своєї мети. Коли буду старим сивим дідом, то зніму фільм про старого сірого діда, який з мудрістю скаже : «Ото кіно!», - зазначає О.Кварта.

А ось співак Іво Бобул на наше бліц-запитання відповів, що всі люди ходять під Богом, тому він радить всім просто жити.

Вирощувати квіти під час пандемії почала і співачка Ольга Зеленська.

«Ніколи  у житті не займалася цим, а під час локдауну, вдома час був, я почала вирощувати квіти. І це знаєте, таке задоволення для душі, як вони виростають, про них піклуєшся. Напевно, я б могла бути якоюсь садівницею, квіткаркою, щоб в цей світ нести красу. Я навіть назви не можу назвати зараз багатьох, тому що для мене це вперше, не змогла запам’ятати. Але я тільки вчуся, думаю, що буду знати... Сподіваюся, що їх не буде дуже багато, сподіваюся, що карантину не буде, що всі будуть здорові, багато буде концертів і будемо їздити співати, і в мене не вистачатиме часу на квіти», - зазначила О.Зеленська.

Нагадаємо, Бліц-опитування «Кременчуцької газети»: зірки української естради - про дитинство, свої юнацькі мрії та характер

 

 

Олег Булашев

Відео Кирило Воронцов

Если Вы нашли ошибку в тексте, выделите слово, нажмите CTRL+Enter и отправьте сообщение в редакцию
Афиша Кременчуга
Орфографическая ошибка в тексте:
Чтобы сообщить об ошибке, нажмите кнопку "Отправить сообщение об ошибке". Также вы можете добавить свой комментарий.

Ми в Telegram

Підписатися